gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

selam kızlar..ben 3 yıllık ewliyim kaynanamla yakın ama ayrı binalarda oturuyoruzz...kaynamAmın yan komşusu bi kadın var kocası yurtdışına çalışmaya gittiğinden beri kaynanamın evnden çıkmıo..bizimle çok samimiydi bizde onu sewmiştik..bütün dertlerimizi ona anlatıoduk..bana geliodu kız kaynanan ni,e sana şunu dedi bunu dedi ağzımdan laf alıodu...kaynanamı kötülüodu onlar nasıl insanlar şöyle böylebi baktım onların yanında da onlarla can ciğer kuzu sarma...hatta sonradan öğrendmki onlarada beni kötülüyomuş...yani kısacası onların yanında onlara yalakalık yapıo benm yanımda bana....işin kötüsü kaynanam onu çok sevio hatta benden de ileri tutuyo...güveniyo falan ben de görüyorum arkasından kuyusunu kazdığını gittim anlattım kaynanama neler olduğunu...şimdi içim huzursuz laf taşıdım gibi oldum içim rahatsız..sizce doğrumu yaptım yanlışmı...

sea34 bunu beğendi.
  2. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin yaptığın laf taşımak değil sen aileni dışardan ailenizi huzursuz edebilecek birinin fenalığını anlatmışsın kayınwalidene.ben olsam bende aynısını yapardım.hatta ikisi bir aradayken kadının yüzüne wururdum..

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benceçok doğru bir karar almısssın eger kayınvalidende seninle beraber oluysa ilerde olusaşak daha buyuk felaketlerin önüne geçmiş olursunuz.. cunku hayatta hep mutsuzluklar 3.kişilerden geliyor.. Birde sana benden arkadas tavsiyesi.. aile içi olaylarınızı asla baskaları ile paylaşmayın.. Bir gün dönüp dolaşıp sorun oluyor... Umarım bundan sonra hersey gonlunuzce olur ve birdaha böle tatsız olaylar yasamazsınız...

4. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim yaa...
    bence sen hiç üzülme en doğrusunu yapmışın..
    sen laf taşımamışsınki laf taşıyan o kadınmış...
    hem amacı belli: kayınvalidenle aranı bozmaya çalışıyomuş resmen...
    2 gün sonra sen kayınvalidenle ve dolayısıylada eşinle kötü olacaktın...
    walla en doğrusunu yapmışsın hem sanada gelip kayınvalideni(anneni) kötülüyomuş sen onun kötü konuşmasına izin vermemiş oldun...
    resmen mutluluğunuzu bozmaya çalışmış...
    umarım istediği şeyi elde edemez ve HAYAT BOYU MUTLU OLURSUNUZ...!

5. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    teşekkür ediyorum kızlar valla gerçekten içimi rahatlattınız eşimde böyle söyledi arkandayım ben senin dedi..annemde eğer ona inanırsa orası onun bilceği iş artık çünkü ben şahidim dedi..

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sen iyi yaptın hiçte üzülme sonucta sen o kadından daha yakınsın kaynanana.ama onu dinlerse yapacak birşeyin yok kendileri bilir

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aman canim,boyleleri asil laf tasiyor,senin dedigin gordugunu,bildigini soylemek,iyi de olmus.Boyle boyle kaynanan ile aranida acar.

8. simayq

simayq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hçte laf taşımak değil yaptığın. çok güzel bişe yaptın. hiç takma kafana canım

9. CasminaL

CasminaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İspatlayıpta söyleseydin daha iyi olurdu.

10. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    aileni korumak için doğru yapmışsın bence ..

11. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    ahh su kadinlar - yani bazilari.. - yokmuuu! Dedikodu vb. cok severler.. Bosuna dememisler, bos insanlarin bos isleri olur diye:sinir:

Bende diger arkadaslara katiliyorum - yanlis birsey yapmadinda.. ama birsey var: iki müslümanin arasi acilmaz. yani annem hep öyle der bana.. ne olsa olsun onun dedigini digerine söyleme der.. siz aslinda biraz mesafe koyupta komsunuza sey etseydiniz daha iyi olurdu.

Gerci simdi gercek yüzünü gördünüz komsunuzundaa.. Kayinvaliden ne diyor bu duruma?

Ya bu arada karismis gibi olmasinda - hani ben kendi düsüncemi söyliyorum: Tatli dil, yilani deliginden bile cikartirmis - sen tatli dille arani yapmaya baksana kayinvalidenle.. Sonucta oda senin bir Annen - onunlada gecinmene bak.. Sonra gör bak seni herkezden üstün tutar insaallah.. ;)

12. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    kadını uzak tutmamız mümkün değil kocası yok sabah yataktan kalkıo çıkıp gelio ve gelme diyemioruz..zaten benmde canımı sıkan aralarının açılması oldu ama araları açılmasaydı ben zaten konuşmuodum artık o kadınla ama kaynanam çok samimiydi ve onu bana karşı doldurmaya devam edicekti..tatlı dile gelincede ben zaten yeternce güleryüzlü bi insanım...onlara karşı yakınlığım inan kendi anama babama karşı bile yok...bi dedklerini iki etmıorum ağızlarınn içine bakıorum faLAN filan işde...ama dolduruş sonucu gözükmüyo yaptıklarım neyse allah bilsn zaten ben allah rızası içn yapıyorum onlara gözteriş için değil...

iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler yapınca iyi kızlar yapınca kötü

erkekler yapınca iyi kızlar yapınca kötü

Bazı kötü alışkanlıkları erkekler bizzat kendileri yapınca hiç sorun olmuyor! Ama gel gelelim biz yapınca, durumu hiç de hoş karşılamıyorlar. Biz de meraklıydık sanki Küfür etmek Erkeklerin sık sık ağızlarından küfür duymaya alışmışızdır. Çok uçuk küfürler olmadığı sürece, normal karşılayabiliyoruz. Zaten onlar da bunu öyle normal buluyorlar ki, yanımızda çekinmeden önlerine gelene...
  2. İyİmİsİn  KÖtÜmÜsÜn

İyİmİsİn KÖtÜmÜsÜn

iyimisin kötümüsün testi iyimisin kötümüsün NASILSINIZZZ ??? 1-Okula yeni biri geldi. Ona nasıl davranırsın? a-Ona gülümsersin b-Düzenleyece in partiye onu da davet edersin c-Onun seninle tanışmasını beklersin 2-Bir fast food restoranında çalışıyorsun. Ö le tatiline çıkmak üzereyken İçeri yaşlı ve aç bir adam girdi, kendisine bir sandviç vermeni istedi. Sen... a-Onunla hiç alakadar...
  3. ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey...
  4. doğrumu yaptım bilmiyorum

doğrumu yaptım bilmiyorum

ben evime eşimin yanına geri geldim çocuğum için doğumumu yapıp ondan sonra herşeye karar vericem eşim çalışmıyo ve benide annesinin yanına göndermek istiyo çalışmadığı için annesi eskişehirde yaşıyo gitmek istemiyorum doğumumu evimde ailemin yanında yapmak istiyorum ama mecburen kabul edicem galiba yapıcak başka birşeyim yok şuanda annemlere yük olmak istemiyorum....
  5. kötü mü yaptım ne olur yardım edin

kötü mü yaptım ne olur yardım edin

mrb arkadaslar benim sorunum şu:erkek arkadasımla cok iyi giden bir ilişkimiz vardı.bazı konularda duyarsızdı ama en azından beni anlamaya calısıyordu her kavgamızda.neyse.bir de cok samimi bir arkadasım var.biz hep ücümüz gezer dolasırdık arkadasım ve sevgilim de cok iyi anlastılar.onlardan hic şüphe etmedim hala da etmiyorum ama sorun şu ki benim tayinim cıktı ve onlarla yasadıgım sehirden...

Sayfayı Paylaş