gebe
  1. simaylale

simaylale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

izmir bornovada dr tavsiyesi DR AHMET AKKOCA

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında simaylale tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, SİTEYE yeni üye oldum. şöyle bir araştırdım güzel bir site,ama galiba kendinize uygun bir doktor bulmakta zorlanıyorsunuz o nedenle size izmirde kadın doğum doktoru tavsiyesinde bulunayım dedim. bornova manavkuyuda ekadomda ahmet akkoca diye bir doktor var. kendisini 15-16 yıldır tanırım. tüp bebek yapmıyor ama aşılama gebelik takibi normal doğum hepsini yapıyor.kendisi sürekli kendini yenileyen girişimci,güler yüzlü insan psikolojisinden anlayan bir doktordur. hepinize tavsiye ediyorum sevgiyle kalın.

izmir bornovada dr tavsiyesi DR AHMET AKKOCA konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dr. Alban

Dr. Alban

No Coke 'Cause when I come I come rough Inna reaggae raggamuffin business Kom! Hip-hop reaggae inna dance hall style Hip-hop reaggae inna dance hall style Hip-hop reaggae inna dance hall style Verse 1 2 o'clock on a friday mornin' Come a gun man Come a knife man Knife of a bouncer Mash of the ears On the run come a Kings Street There he way arrested, and tested And the drugs he had on him He...
  2. Dr. Carter

Dr. Carter

Tahtadan yapılmış çarkların yardımı ile yeraltından yeryüzüne kurtuluş macerasında Dr.Carter'ın özgürlüğü sizin elinizde. Mouse (fare) ya da Space (boşluk çubuğu) ile doğru zamanda zıplayarak Dr.Carter'ın çarklara tutunmasını sağlayabilirsiniz. Extra puanlar için renkli noktaları toplamayı ihmal etmeyin. İyi oyunlar :D http://www.twilightgamer.com/swf/drcarter.swf
  3. Dr. Erich Fromm

Dr. Erich Fromm

Dr. Erich Fromm (1900 - 1980) Erich Fromm 1900’de Frankfurt-am-Mein’de doğdu. Heidelberg, Frankfurt ve Münih Üniversitelerin’de ruhbilim ve toplumbilim okudu; 1922’de Heidelberg Üniversitesi’nden doktorasını aldı. Münih’te ruh hekimliği ve ruhbilim konularında çalışmalarını sürdürdükten sonra Berlin Ruh çözümleme enstitüsü’nde eğitim görerek burayı 1931’de bitirdi. Dr. Fromm 1933’te...
  4. Dr. Fikret fahişe rolünde

Dr. Fikret fahişe rolünde

faişe oyunları doktorlar dizisi fikret faişe oyunu fahişe oyunları yeşim ceren bozoğlu ayak Doktorlar dizisini sert dokturu fikret neden zayıflıyor.......... 25 KİLO VERDİ FAHİŞEYİ OYNADI! AZMEDİP 2.5 YILDA 25 KİLO VEREN BOZOĞLU’NUN, BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRDIĞI “OYUN” FİLMİ CANNES FİLM FESTİVALİ YOLCUSU... Doktorlar dizisinde Gestapo lakaplı Dr. Fikret’i oynayan Yeşim Ceren Bozoğlu üç sene...
  5. Dr Martens 2011 koleksiyonu

Dr Martens 2011 koleksiyonu

dr martens istanbul, dr martens türkiye, 2011 moda, 2011 modası, 2011 moda kıyafetler Dr Martens, 2011 yaz sezonunu için giyim koleksiyonunu satışa sunuyor. Rahatlığın ön planda tutulduğu koleksiyonda elbise, t-shirt ve taytlardan oluşuyor.

Sayfayı Paylaş