gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

izmir de :YAPMADAN DÖNME

Konu, 'İzmir Melekleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

izmirde yapmadan dönme izmirde kahve falı izmir yapmadan dönme kahve falında meryem ana izmirli dönmeler izmir de :YAPMADAN DÖNME

Selçuk-Şirince Köyü Birgi Çakırağa Konağı, Kızlarağası Hanı, tarihi Asansör'ü gezmeden,

İzmir Arkeoloji Müzesi, İzmir Atatürk Müzesi, Kordonboyu, Kemeraltı Çarşısı, Teleferik Tesisleri ve Balçova Kaplıcaları, Efes Harabeleri, Meryem Ana Evi, Şirince Köyü, Bergama Antik Kenti, Çeşme plajlarını görmeden,

İzmir Asansör Restaron'da İzmir Köftesi, Ödemiş Kebabı, Boyoz (börek), Kumru, Gevrek ve meşhur Gerdan tatlısı tatmadan,

Kuru İncir, sultaniye üzüm, Kemalpaşa Kirazı, Bergama tulum peyniri ve lokma almadan,

Foça ve Çeşme'de balık yemeden,

Ödemiş İpeği (Pembizar), İğne Oyaları, Yemeni ve Görece nazar boncuklarından satın almadan,

İzmir Fuarı ile Selçuk Festivali'ni görmeden...

Dönmeyin.

2. pissicikkk

pissicikkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: izmir de :YAPMADAN DÖNME
    bencede canım foçamdan balık yemeden gidilmes dünyanın en güsel balığı foçadan çıkar:g102::hungry:

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: izmir de :YAPMADAN DÖNME

bablacığımın dedği gibi foçamdan balık ymeden dönmeyinnn (pissicik ablam olurda :minik:)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzmir Falcıları: arkadaşlar bana bir arkadaşım söyledi dükkana çağırdık inanamadım yurtdışından bile geliyorlarmış kadına ne söylüdiyse bütün dedikleri bana ve arkadaşlarıma harfiyen çıktı inanamadık arıyoruz kadını gün alamıyoruz mutlaka baktırmak isteyen ulaşıp gün alsın tel numarasını veriyorum mutlaka hep gelecekten bahsediyor 05063796404 kadının ismi nigar

5. dilbersu

dilbersu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugün bir falcıya baktırdım oda randevulu çalışıyor izmirde ama türkiyenin her yerinede telefonla bakıyor inanılmaz birşeydi 1 ay olmuş izmire geleli arkadaşım randevu almış gittik arayıp yüzüne bakarak herşeyi anlatıyor birde düşünce okuyo ben erkek arkadaşımın benim hakkımda düşüncelerini sordum ölmüş biriyle konuşabiliyo inanılmaz ya anlatamam bende numarasını vereyim 0543 827 85 90_ 0536 274 72 23 tavsiye ederim

6. aysun16

aysun16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    izmirim başkadır çok başka havası yeter vallahi :)

izmir de :YAPMADAN DÖNME konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de süslü nick yapma!

msn de süslü nick yapma!

nick yapma msn nick yapma süslü yazma süslü niçk yazma (¯`·._.·[ (Buraya msn Nick Yazin) ]·._.·´¯) ¨°o.O (Buraya msn Nick Yazin) O.o° ×÷·.·´¯`·)» (Buraya msn Nick Yazin) «(·´¯`·.·÷× · ··^v´¯`×) (Buraya msn Nick Yazin) (×´¯`v^·· · ,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ (Buraya msn Nick Yazin) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸ Oº°‘¨ (Buraya msn Nick Yazin) ¨‘°ºO - - --^[ (Buraya msn Nick Yazin) ]^-- - -...
  2. Deniz Toprak - Gül Yüzün Dönme Benden

Deniz Toprak - Gül Yüzün Dönme Benden

GÜl YÜzÜn DÖnme Benden ÖlÜrÜm GeÇmem Senden Kapina Kul Olayim Selamin Kesme Bende Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam AĞlarim Ben GÜlemem GÖzyaŞimi Sİlemem Verİn Benİm Yarimi BaŞka BİŞey Dİlemem Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam GÜl Dİkeyİm BaĞlara Sarilsin Yapraklara Kurban Olayim Yarim Bastigin Topraklara Aman Aman ÖlÜrÜm Aman ÖlÜrem Ayrilamam
  3. İzmir Deniz Restaurant

İzmir Deniz Restaurant

Denizden gelen lezzet sloganı ile çeşitli deniz mahsüllerini kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle sunma anlayışı ile çeyrek asırdır hizmet vermekte olan Deniz Restaurant, İzmir l. Kordon'un en güzel manzarasına sahiptir. Kuruculuğunu ve işletmeciliğini Yılmaz Ramazan ÇELİKKAYA önderliğinde, oğulları Metin-Ercan-Sabri ÇELİKKAYA üstlenmiş olup 1981 yılından günümüze aynı kalitede hizmet vermeye...
  4. Çeşme (İzmir)'de Ne Yapılır?

Çeşme (İzmir)'de Ne Yapılır?

izmir plajları izmir çeşme çeşme plajları plaj çeşme, izmir,gezilecek yerleri, ne yapılır, ne yenir,nerede denize girilir, nasıl eğlenilir, ile ilgili bilgiler burada melekler Cennet Türkiye'mizin olağanüstü güzel köşelerinden biri de İzmir-Çeşme melekler..:hıms: Bu güzel belde yaz aylarında yerli yabancı turistle dolar taşar.Oraya gitmiş,gezmiş,görmüş biri olarak kesinlikle görmenizi...
  5. İzmir de  estetik cerrah

İzmir de estetik cerrah

Arkadaşlar merhaba ben izmir de gögüs estetiği yaptırmak istiyorum doktor öneriniz var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş