gebe
  1. kara_melek

kara_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

izmir eğlence merkezi reina

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında kara_melek tarafından paylaşıldı.

izmir reyn reyna izmir reina reyna reina İzmirli Rain, medyanın diline ''İzmir'in Reina'sı'' ibaresiyle pelesenk olduğu kadar var. Çünkü burası, İstanbul'daki Reina, Sortie gibi mekânların konsept kardeşi [​IMG]
    Ne yenir?
    - Sipari’de balık pastırması, havyar sütlük buğulama, levrek tuzda, balık kokoreci, sütlü balık yanında günlük deniz mezeleri.
    - Köşebaşı’nda Adana ve Tarsus mutfağından et yemeklerinin yanı sıra gavurdağı, süzme yoğurt, çöp şiş, fındık lahmacun, patlıcan ezmesi, çiğköfte, beyti, Adana, kanat, kaburga, pirzola, tavuk şiş, terbiyeli şiş, kallavi beyti, Ali Nazik, patlıcan kebap, künefe, atom, ayva tatlısı, vs.
    - Da Umberto’da Carpaccio, Mozzarellalı Bresaola, Penne Umberto

Ne içilir?
    Gün batımı izlerken VIP Lounge Bar’da kokteyl, gece eğlencesi başlamadan önce, Club En Velo’da bilumum içki.

Nasıl gidilir?
    1649 Sokak No: 79 Turan-Karşıyaka / İzmir
    Tel: 0 232 372 63 58 - 372 29 29

Nelere dikkat edilir?
    Kıyafet zorunluluğu yok; ama cuma ve cumartesi kapıdakiler daha seçici davranıyor. Hafta sonları kapıda 25 YTL ödeyen, bir yabancı içki alabiliyor.
    Yemek için rezervasyon yaptırırsanız herkesin gönlü hoş oluyor.
    Arabanız yoksa, muhakkak taksi paranızı ayırın; çünkü taksiciler, “Abi parayı içeride bitirdik, gündüz tarifesi açar mısın?” teklifine soğuk yaklaşıyor.
    Kapıdaki korumalar ciddi arkadaşlar, sululuktan hazzetmiyor, her yerde olduğu gibi burada da “Arkadaşa bakıcam” yalanını yemiyorlar

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: izmir eğlence merkezi reina
    emegine saglık canım

izmir eğlence merkezi reina konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bozdağ Kayak Merkezi Oteli-izmir

Bozdağ Kayak Merkezi Oteli-izmir

dağ otelleri izmir bozdağ kayak merkezi bozdağ otelleri kayak merkezi oteli izmir BOZDAĞ KAYAK MERKEZİ OTELİ Bozdağ Kayak Tesisi, İzmir ili, Ödemiş ilçesi, Bozdağı Köyü sınırları içinde Bozdağı'nda kurulmuştur. BOZDAĞ, hem bir kasabanın hem de dağın ve kayak merkezinin adıdır. Kasabadan çıkıp dağın zirvesine doğru kıvrılarak ilerleyen yol Bozdağ Kayak Merkezine çıkmaktadır. Bozdağ Kayak...
  2. Bozdağ Kayak Merkezi - İzmir

Bozdağ Kayak Merkezi - İzmir

izmir bozdağ arası kaç km izmir bozdağ kaç km salihli kayak merkezi Bozdağ Kayak Merkezi, İzmir ili, Ödemiş ilçesi, Bozdağı Köyü sınırları içinde Bozdağı 'nda kurulmuştur. BOZDAĞ, hem bir kasabanın hem de dağın ve kayak merkezinin adıdır. Kasabadan çıkıp dağın zirvesine doğru kıvrılarak ilerleyen yol Bozdağ Kayak Merkezine çıkmaktadır. Bozdağ kayak merkezinde aralık ayından mart ayına kadar...
  3. İzmirdeki Halk Eğitim Merkezleri

İzmirdeki Halk Eğitim Merkezleri

İzmirdeki Halk Eğitim Merkezleri nerede ve isimleri nelerdir nasıl gidebilirim bilenleri bekliyorum
  4. İzmir 2013 Yılbaşı Eğlence Mekanları

İzmir 2013 Yılbaşı Eğlence Mekanları

Bu konu; 2013 izmir yılbaşı eğlence mekanları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili İzmirli meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, yılbaşı benim için bir fırsat, eğlencenin dibine vurmak istiyorum diyorsanız işte İzmir 'de ki yılbaşı eğlence mekanlarındna bazılarının yerleri, saatleri ve eğlence detayları bu sayfamızda sizlerle.. ( İstanbul 2013 eğlence mekanları için tıklayınız )...
  5. 2014 İzmir Yılbaşı Eğlence Mekanları Burada!

2014 İzmir Yılbaşı Eğlence Mekanları Burada!

2014 izmir yılbaşı mekanları, izmir yılbaşı mekanları 2014, 2014 yılbaşı mekanları izmir Sevgili İzmirli meleklerimiz ve 2014 yılbaşını İzmir'de geçirecek olan misafirlerimiz için harika bir konu açıyoruz. Bakalım 2014 yılbaşı gecesi İzmir'de hangi mekanlarda eğlenceler düzenleniyor? Fiyatlar nasıl? Menüde neler var? Merak edenler ve öğrenmek isteyenler için sizlerle İzmir'deki eğlence...

Sayfayı Paylaş