gebe
  1. izmir sultanı

izmir sultanı Forum Okuru

izmir lazer epilasyon fiyatları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında izmir sultanı tarafından paylaşıldı.

izmirde lazer epilasyon yapan yerler ve fiyatları hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi sizler lazer epilasyon yaptırdıysanız izmirde hangi merkeze gittiniz memnun kaldınızmı bana önerebileceğiniz lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verebilirmisiniz

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba izmirde mawi ışık polikliniğini tavsiye ederim fiyatlar dönemsel güncellendiği için net bilgi veremiyorum.Ama en son teknolojiyle tüylerden kesin koruma garantisi veriyorlar.İzmir alsancak Mawi ışık polikliniği

izmir lazer epilasyon fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klinest Lazer Epilasyon İzmir

Klinest Lazer Epilasyon İzmir

klinest izmir lazer epilasyon forum klinest alsancak izmir güzellik merkezi Uzman kontrolünde acısız lazer epilasyon ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Klinest Estetik Güzellik Merkezi, İzmir / Alsancak 0232 4637505
  2. lazer epilasyon fiyatları hakkında

lazer epilasyon fiyatları hakkında

izmir de sadece bikini bölgesi için fiyatlar aşağı yukarı ne kadardır
  3. lazer epilasyon fiyatları konya

lazer epilasyon fiyatları konya

selam hanımlar konyada oturuyorum bana burada gidebileceğim lazer epilasyon merkezleri ve fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz konyada gidebileceğim en iyi lazer merkezi ve fiyatları nelerdir giden varsa bana önerebileceği bir yer varsa memnun olurum
  4. Remington lazer epilasyon aleti yarı fiyatına sıfır konumda

Remington lazer epilasyon aleti yarı fiyatına sıfır konumda

:eller:ACİLL ARKADAŞLAR İHTİYAÇTAN
  5. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...

Sayfayı Paylaş