gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzmirde Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan lise var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

meslek lisesi ucak bolumu, motor bolumu olan liseler, ucak bakim liseleri, ucak bakim meslek lisesi, ucak bolumu liseleri, Başlıktan anlaşıldığı gibi kardeşlerim. Uçak bakim onarım teknisyanliği bölümü var mı izmirde ? Taban puanı kaç okuyan var mı ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uçak bakım teknisyenliği
    Selamlar,

Merhabalar bende Eskişehir Anadolu Teknik Lisesinde okuyorum şu anda 11. sınıfım. Gayette memnunum okumak isteyen buraya gelsin :)

İzmirde Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan lise var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakim Ve Onarim İşlerı

Bakim Ve Onarim İşlerı

EVİNİZDEKİ CİHAZLARA YAPABİLECEĞİNİZ BASİT BAKIM TEKNİKLERİ Yaz aylarında olduğumuz şu günlerde hepimizin evlerindeki en önemli sorun tozdur. Ve bu küçük zerreciklerin elektronik cihazlarımız üzerindeki zararları ve yarattığı etkiler hiçte küçümsenecek boyutta değildir.Toz ve benzeri yan etkilerin seneler senesi cihazlarımızda yarattığı sorunları ve bunların giderilmesinde yardımcı olması...
  2. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  3. Uçaklarda Korna Var mı

Uçaklarda Korna Var mı

Yahu merak ediyorum arkadaşlarım sevgili melekler, acaba uçaklarda korna vaar mı yaaa, sakın bana deli gibi bakmayın ama vallahhi merak ediyorum. Var mı Yok mu bilen var mı ?
  4. saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

Saçlarım maşa düzleştirici gibi şekil vericiler nedeniyle epey yıprandı. Onarmak istiyorum. Önerebileceğiniz Krem,Şampuan v.b. var mı ?
  5. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş