gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler bu yılbaşında İzmirdeyiz ve oraya gitmeden önce İzmir yılbaşı eğlenceleri ile ilgili bilgi almak istiyorum sizlerden, mümkün müdür ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Türk vizesiz nereye gidebilir?

Bir Türk vizesiz nereye gidebilir?

türkiyenin vizesiz gidebildiği ülkeler vizesiz nerelere gidilir nereye gidilir türkiyenin gidebildiği ülkeler 2010 2011 Türkiye'nin son zamanlarda yürüttüğü diplomatik atak ve komşularla sıfır problem politikasının ardından bazı ülkeler, Türk vatandaşlarına uyguladığı vize uygulamasını kaldırdı.Bakalım nerelere vizesiz gidebileceğiz.Listede AZERBAYCAN 'ın olmaması dikkat çekici. Vizesiz...
  2. İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz

İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz

Yılbaşında dışarda olmayı planlıyoruz ama şöyle iyi bir yer neresi olabilir ? İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?
  3. Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yaşıyoruz ve yılbaşı gecesi için Ankarada gidilebilecek eğlence yerleri ile ilgili bilgi arıyorum,yardım edermisiniz?
  4. sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

Merhaba. Biliyorsunuz haftaya sevgililer günü ve ben kız arkadaşımı nereye götürceğime karar veremöedim.Sizler bayansınız, size sormak mantıklı geldi, sizce nereye gidilir o gün ?
  5. İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz?

İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz?

Sevgililer günü geldi çattı ve ben hala sevdiğim kızı nerye götüreceğime karar veremedim. Ciddi düşünüyoruz ve bu ikinci sevgililer günümüz. Geçen sene tam bir fiyaskoydu, bu sene kusursuz olmasını istiyorum.Sizce o gün İstanbulda nerelere gidebiliriz?

Sayfayı Paylaş