gebe
  1. sinem35

sinem35 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İzmir'in Yeni Simgesi

Konu, 'Memleketim' kısmında sinem35 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlar. Memeleketim caaanım İzmir'imin yeni simgesi olmaya aday bir yapıdan bahsedeceğim sizlere, Mistral İzmir. 33 İzmirli işadamının birleşerek yaptığı proje 48 katlı olacakmış ve içinde şehir insanının tüm ihtiyaçları ve ihtiyaçtan fazlası lükse dair her şey var. internet sitesinden kataloğuna göz attım da yok yok gerçekten. Ofis rezidans çarşı ve sosyal alanlar bir arada bulunuyomuş. Keşke bende burada oturabilsem ama biraz zor şimdi ... Belki daha sonraki yıllarda... İsterseniz sizde bir göz atın kataloğuna http://www.mistralizmir.com.tr/img/basin/mistral_brosur_sunum.pdf [​IMG]

İzmir'in Yeni Simgesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir'de yakalndılar

İzmir'de yakalndılar

Genç kızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ'u Meltem Cumbul'un kaptığını söylemiştik.......... GERGİN AŞIKLAR! TELEVİZYONN DİZİLERİNİN SEVİLEN İKİ İSMİ İZMİR'DE OBJEKTİFLERE YAKALANDI.. Fotoğraflarının çekildiğinin farkına varan sevgililer, muhabirlere sert tepki gösterdi. Bir süre önce birlikte olmaya başlayan ünlü iki oyuncu, Alsancak'taki bir kafede kahvaltı yaparken objektiflere...
  2. Türk Lirasının yeni simgesi

Türk Lirasının yeni simgesi

Türk Lirasının yeni simgesi ne oldu bana Türk Lirasının yeni simgesi hakkında lütfen haberin ayrıntılarını sunun hanımlar
  3. Yeni Tl Simgesi indir

Yeni Tl Simgesi indir

Bilgisayarıma yeni tlnin simgesini indirmek ve windows'da yeni TL simgesini kullanmak istiyorum bilgisayarıma nasıl indiririm.
  4. Yeni TL simgesi klavyede nasıl kullanılır ?

Yeni TL simgesi klavyede nasıl kullanılır ?

Yeni TL simgesi klavyede nasıl kullanılır ? Evet bilenler varsa bilgi vermeye gelsin buraya:)
  5. Yeni Türk Lirası Simgesi Artık Klavyelerde Olacak

Yeni Türk Lirası Simgesi Artık Klavyelerde Olacak

türk lirası simgesi klavyede türk lirası simgesi klavye kısayolu Sevgili melekler, Türk lirası simgesi bildiğiniz gibi klavyede henüz basamıyoruz ancak Windows 8'in gelmesiyle birlikte artık klavyelerde Türk lirası simgesi bulunacak. İşteTürk lirası simgesi klavye kısayolu bilgileri... Windows 8'de Türk Lirası'nın yeni TL simgesi de yer alıyor. Windows 8'in merakla beklenen RTM...

Sayfayı Paylaş