gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Japon Atasözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

japon atasözleri
    Bir dostunuz, yemiş bahçesini geziyorsa, dalgın görünmeniz en büyük nezakettir.

Dürüstlük en iyi siyasettir.

Hızlı giden araba yana yuvarlanır.

İlk karını sana Allah, İkinci karını insanlar, üçüncüsünü ise şeytan gönderir.

Kitaplar ruhun gıdasıdır.

Kör bir dilenci de hiç olmazsa çiçeklerin kokusunu duyar.

Müzik değiştiğinde dans da değişir.

Pirincin içindeki siyah taşlardan korkma beyaz olanlardan kork.

Ruhun ilacı kitaptır.

Savaşı bilmeyen, barışı da bilmez. 10 Haziran 2007

Sis yelpaze ile dağıtılmaz.

Üç taşınma bir yangına bedeldir.

Yalan dört nala gider. Hakikat ise adım adım yürür, fakat yine de vaktinde yetiş

Japon Atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. japon bebekler:))

japon bebekler:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. atasözleri

atasözleri

İnanç, göremediklerine inanmaktır. Bu inancın ödülü ise, inandıklarını görmektir. Eti tadan çoban köpeğinden hayır gelmez. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı. Cesaret zafere...
  3. Japon Mitolojisi

Japon Mitolojisi

Japon mitolojisine göre birbiriyle hem kardeş, hem karı-koca olan Gök (İnazagi) ile Yeryüzü (İnazami) kaostan ayrıştıktan sonra gökyüzünün yüzen köprüsünden, tanrısal mücevherlerle süslü bir mızrakla okyanusu karıştırarak, ilk kara parçalarını yaratırlar. Sonra bütün Japon adalarını ve diğer tabiat Tanrılarını doğururlar. Japonya'da 8 milyon ilah vardır. Dağ, ırmak, ateş, gök gürlemesi,...
  4. Japon bluzları

Japon bluzları

Evet melişler japon bluzları ben hastasıyım:D Japon bluzlari

Sayfayı Paylaş