gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Japonlar bunu da yapmış...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Az önce okuduğum bir maiile ile bu japonlar bunu da mı yapmış helal olsun dedim. Japonlar için önemli bir simge olan sakura ağacının kağıttan yapmışlar. Ama bu kağııttan ağaç çiçek açıyor. Kağıttan dalları birleştiriyoruz. Özel kabına özel sıvısından koyuyoruz. Ağacı bu kaba alıp dallarını belirtilen yerden kesiyoruz. 4-6 saat arasında ağacımız çiçek açıyor. Sizde bu mucizeye tanık olmak istiyorsanız fiyatı 9,90 olan bu sakura ağacını burdan alabilirsiniz. ÇİÇEK AÇAN SİHİRLİ JAPON SAKURA KİRAZ AĞACI 9.90 TL'ye [​IMG]

Japonlar bunu da yapmış... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunların hepsi el yapımı

bunların hepsi el yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bunu da bılın bakımm

bunu da bılın bakımm

ben kagıt kalem elımde hesap yapptımm 5 makına 5 dakıkada 5 cıvata yapıyor 100 makına 100 cıvatayı kaç yaparrr:dp47::dp47:
  3. Japonlara da sigara yasağı

Japonlara da sigara yasağı

Japonya, halka açık alanlarda sigara yasağı getirmeye hazırlanıyor. Japon NHK ajansının haberinde, içmeyenleri pasif içicilikten korumak amacıyla hastaneler, hükümet binaları ve toplu taşıma araçlarında sigaranın yasaklanacağı belirtildi. Haberde, sağlık bakanlığının buna ilişkin kararını gelecek ay açıklamayı planladığı bildirildi. Yasak kararının şu an için restoranlar ve otelleri...
  4. bunu nasıl yaptım

bunu nasıl yaptım

ya kızlar bi konuda yıllardır vicdan azabı çekiyorum artık birilerine anlatmam lazım ailemden ama üzerinden çok zaman geçtiği için anlatamıyorum da. neyse konuya gireyim bir an önce.ben 10 11 yaşlarındayken yazın yaylaya gitmiştik dedemle babannemin yanına.babannem yaşlılıktan dolayı aklını yitirmişti o sene dedem de onunla geçinip gidiyorlardı birlikte kalıyorduk.çok eski olduğu...

Sayfayı Paylaş