gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

jenny packham 2009 gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

jenny packham gelinlik jenny packham
    yaz sezonunun bitmesiyle çogunlukla düğünlerde bitti gibi ama olsun önümüzdeki yaz evlenecekler için tavsiyem şimdiden bir model secmeleri iyi olacaktır son anda karar vermek pişmanlıklara neden olabilir .Gelelim modellerimize jenny packham yine çok sade ve hoş yine çok iddialı bence bu modeller şimdiden gönlünüze taht kurabilir :)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu kadar sade tarzım deil ben kabarık modelleri seviyorum :)

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Elbiseye benziyorlar,biraz daha gosterisli olabilirler.

jenny packham 2009 gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008-2009 Gelinlik Modası

2008-2009 Gelinlik Modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ADK 2009 Yılı Gelinlikleri

ADK 2009 Yılı Gelinlikleri

Evet arkadaşlarım baya güzel bir konu olduğu için resimlere ölümsüzlük veriyorum :)
  3. 2009 Vakko gelinlik modelleri

2009 Vakko gelinlik modelleri

vakko gelinlik modelleri vakko gelinlik markaları pronovias yabancı markaları Aşağıda gördüğünüz Vakko gelinlik modelleri Oscar De La Renta tarafından tasarlanmıştır. Vakko gelinlik tasarımlarını dünyaca ünlü tasarımcılara yaptırmış ki sitesinde de belirttiği gibi Vakko’nun gelinlik tasarımcıları birçok yabancı ünlüye de gelinlik giydirmiştir. Lafı daha fazla uzatmadan sözü Vakko’nun harika...
  4. 2012 Jenny Lee İlkbahar Gelinlik Kreasyonu

2012 Jenny Lee İlkbahar Gelinlik Kreasyonu

2012, ilkbahar, gelinlik kreasyonu, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Bol miktarda buruşturulmuş tül ve organze kumaşın kullanıldığı bu kreasyonu, 2012 ilkbaharında en güzel gelin olmak isteyen meleklerimiz için derledik. Fırfırların göze çarptığı 2012 Jenny Lee kreasyonundan sizler için seçtiklerimizi ekliyoruz melekler...:) 2012 Monique Lhuillier...
  5. 2013 Jenny Packham Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

2013 Jenny Packham Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu

Bu konu; 2013 Jenny Packham Muhteşem Gelinlik Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinlik denince akla gelen ilk isimlerden biri olan ünlü Jenny Packham markası, 2013 yaz sezonu için tasarladığı gelinlik modellerini görücüye çıkardı. Taş ve tül detaylarla süslenmiş bu muhteşem yaz gelinlikleri içinden biri mutlaka sizin için. Gelinlik modellerini tamamlayıcı olarak...

Sayfayı Paylaş