gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Jojo - How To Touch Girl

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

One two three four (1,2,3,4)
    mmmmmmmmm ohhh
    I think I could like you (bence senden hoşlanıyorum)
    Already do (şimdiden yapıyorum)
    Feelings can grow but(duygular büyüyebilir ama)
    They can go away too(onlarda uzağa gidebilirler)
    You're taking my hand(elimi alıyorsun)
    Looking into my eyes(gözlerimin içine bakıyorsun)
    Don't be in a rush to get me tonight(beni elde etmek için acele etme bu gece)
    I feel something happening(birşeyler hissediyorum)
    Could this be a spark?(bu bir kıvılcım olabilir mi)
    To satisfy me baby (beni tatmin et bebek)
    Got to satisfy my heart (kalbimi tatmin et)

Do you know how to touch a girl? (Sen,bir kıza dokunmanın nasıl olduğunu bilir misin?)
    If you want me so much (eğer benden daha fazlasını istersen)
    First i have to know (ben ilk olarak bilmek zorundayım)
    Are you thoughtful and kind? (sen düşünceli ve sevecen misin?)
    Do you care what's on my mind? (benim aklımda ne olduğuna ilgi duyar mısın?)
    Or am I just for show? (veya senin için sadece bir eğlence miyim?)
    You'll go far in this world (sen bu dünyada uzağa gideceksin)
    If you know how to touch a girl (Eğer, bir kıza dokunmanın nasıl olduğunu bilirsen)
    (do you know how to touch, know how to touch a girl x2) (Sen, nasıl dokunmuş olacak olduğunu bilir misin, bir kız'a dokunmanın nasıl olduğunu bilir misin x2)

I think I could like you (bence senden hoşlanıyorum)
    But I keep holding back(ama arkamı muhafaza etmeliyim)
    Cuz I can't seem to tell(çünkü söylemek için görünemem)
    If you're fiction or fact (eğer sen kurgu veya gerçeksen)
    Show me you can laugh (güldüğünü göster bana)
    Show me you can cry (ağladığını göster bana)
    Show me who you really are (gerçekten kim olduğunu göster bana)
    Deep down inside(aşağı daha derine)
    Do you feel something happening (birşeylerin olduğunu hissedebiliyor musun?)
    Could this be for real?(bu gerçekten olabilir miydi?)
    I don't know right now(şimdi gerçeği bilmiyorum)
    But tonight we'll reveal (ama bu gece açığa vuracağız)

Do you know how to touch a girl?(Sen,bir kıza dokunmanın nasıl olduğunu bilir misin?)
    If you know how to touch a girl (Eğer, bir kıza dokunmanın nasıl olduğunu bilirsen)
    (do you know how to touch, know how to touch a girl x2) (Sen, nasıl dokunmuş olacak olduğunu bilir misin, bir kız'a dokunmanın nasıl olduğunu bilir misin x2)

Bring me some flowers (bana bazı çiçekler getir)
    Conversation for hours(saatler boyunca muhabbet)
    To see if we really connect(göreceksin eğer biz birleşirsek)
    And maybe if we do ohhhh (ve belkide biz yaparsak)
    I'll be giving all my love to you (ben sana bütün sevgimi vereceğim)
    ohhhhh

Do you know how to touch a girl?(Sen,bir kıza dokunmanın nasıl olduğunu bilir misin?)

If you know how to touch a girl (Eğer , bir kıza dokunmanın nasıl olduğunu bilirsen)

Jojo - How To Touch Girl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jojo - Anything

Jojo - Anything

Anything No I don't know Hayır bilmiyorum What you do when you do what you do boy Ne yaptığını ne zaman yaptığını ne yaptığını çocuk But baby baby baby baby Ama bebeğim I don't even care no more Artık umrumda bile değil You've got me so Ben seninim çünkü Caught up in this careless voodoo boy Bu dikkatsiz vudu bebeği yakaladım Baby baby baby babe Bebeğim I wanna be there for sure Emin...
  2. Jojo - get out ( leave )

Jojo - get out ( leave )

I've been waiting all day for ya babe Bütün gün seni bekledim bebeğim So won't cha come and sit and talk to me Gelip benimle oturup konuşmayacak mısın? And tell me how we're gonna be together always Ve bana nasıl daima birlikte olabileceğimizi söyle meyecek misin Hope you know that when it's late at night Umarım gecenin geç saatlerindeyken biliyorsundur I Hold on to my pillow tight Yastığıma...
  3. Tosun

Tosun

Rüyada sari tosun, hastaliga; siyah tosun ise memuriyete isarettir. Bir tosunun kendisini boynuzu ile vurdugunu görse, görev ve vazifeden alinmaya isarettir.
  4. jojo-secret love

jojo-secret love

Boy you're so hard to believe Boy you're so hard to believe [Verse 1:] Just a friend That's all I've ever been to you Oh just a girl Who wants to be the center of your world But I ain't got much to offer But my heart and soul And I guess that's not enough For you to notice me I'm just your girl And I guess that's all I'll ever be to you To you [Chorus:] I try to smile when I...
  5. jojo-baby-ıts you

jojo-baby-ıts you

jojo baby it s you çeviri jojo moda defilesi baby its you çeviri it s Can somebody explain to me Why everbody is tryin' to be Livin' like a celebrity Doin' what they see on MTV Ice is cool but I'm looking for more Simple things is what my heart beats for (cause that's me) I don't ask for much (baby) Having you is enough [Nakarat] You ain't got to buy nothin(it's not what I want) Baby it's...

Sayfayı Paylaş