gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kabarık yada sade Nişanlıklar burada!!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

nişanlıklar kabarık sade nisanliklar hafif kabarık nişanlıklar nisanliklar 2011 kabarik 2011 Nişanınızda mükemmel görünmek için bunlardan birini seçin ben beyazı beğendim sade birşey istiyorum çünkü :)

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunu çok beğendimmmm

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

yengemin nişanında bunları görseydim zorlan giydirirdim

4. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    çok güzelll
    paylaşım için sağol canımmm..........

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah ilerde sana giydiririz dadlum

Kabarık yada sade Nişanlıklar burada!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sade nişanlık modelleri..

Sade nişanlık modelleri..

sade nişanlık sade nişanlık modelleri nişanlıklar nisanlik modelleri 2010 Sizlere daha önce nişanlık modelleri sunmuştum arkadaşlarım onlar biraz daha kabarık ve şatafatlıydı şimdi sunacaklarım ise biraz daha sadeler seçim sizlerin! en yeni modelleriyle sade nişanlıklar :)...
  2. Kabarık Etekli Harika Nişanlıklar 2014

Kabarık Etekli Harika Nişanlıklar 2014

Bu sayfa; Kabarık Etekli Harika Nişanlıklar 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizin en önemli gün olan düğün gününüz öncesi nişanınızda giyebileceğiniz harika modellerle karşınızdayız. Nişan kıyafetim şöyle gösterişli, şaaşalı olsun diyorsanız şiimdi galerimziden paylaşacağımız kabarık nişanlık modellerini çok beğeneceksiniz. Önümüzdeki yılın modası kabarık etekli...
  3. Siyah Kabarık Nişanlık Modelleri

Siyah Kabarık Nişanlık Modelleri

siyah nişanlık modelleri, siyah nişan elbisesi modelleri, nişanlık modelleri, kabarık nişanlık modelleri, yeni sezon nişanlık modelleri Düğünden bir önce ki adım olan ve çiftlerin aralarında ki bağı resmiyete çeviren nişan merasimi bazen sade bir tören ile aile arasın da gerçekleşirken bazen de daha teferruatlı bir şekil de tercih edilen bir mekanda kalabalık davetliler eşliğinde kutlanır....
  4. Su Yeşili Kabarık Nişanlık Modelleri 2015

Su Yeşili Kabarık Nişanlık Modelleri 2015

su yeşili nişanlık modelleri, su yeşili abiye, su yeşili nişan elbisesi, kabarık etekli su yeşili nişanlık Evlilikten bir önceki merasim olan nişanda giymek için su yeşili kabarık nişan elbisesi tasarımı arayan açık ve tesettürlü gelin adayları için yeni sezondan seçtiğimiz en güzel kabarık su yeşili nişanlık modellerini bu yazımız da sizler için paylaşıyoruz.
  5. 2016 Yılının En Güzel Kabarık Nişanlık Modelleri

2016 Yılının En Güzel Kabarık Nişanlık Modelleri

Evlilikten bir önce ki resmi merasim olan nişan, çiftler arasın daki bağılılığı resmiyete döken bir olaydır. Nişan merasimi bazen sade bir tören ile aile arasın da kutlanırken bazen de daha teferruatlı bir şekil de kalabalık davetliler eşliğin de bir mekan da kutlanır. Eğer nişan bir mekan da davetliler eşliğin de kutlanacaksa o zaman konsepte uygun olan bir nişan elbisesi seçmelisiniz....

Sayfayı Paylaş