gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kablosuz Ağ Dns Değiştirme nasıl olur

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kablosuz Ağ Dns Değiştirme nasıl olur Kablosuz Ağ da Dns Değiştirme

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Kablosuz Ağ da Dns Değiştirme nasıl olur diyenler için Kablosuz Ağ da Dns Değiştirme hakkında bilgiler aktarıyoruz.

Kablosuz Ağ Dns Değiştirme:
    Kablosuz ağda dns değiştirmek için masa üstünüzden ağ bağlantılarını tıklayıp mause sağ tuşuna basıp özellikler diyiniz. Daha sonra tcp 4 kısmına girerek statik yani sabit görünen ip adreslerini 4.2.2.1 ve 4.2.2.2 Yapıp onaylayınız.Bunları yapmanız yeterli olacaktır...
    Diğer DNS sunucusu: 208.67.222.222
    Diğer DNS sunucusu:208.67.220.220

2. potoko

potoko Forum Okuru

kardeşim bu bi işe yaramadı

Kablosuz Ağ Dns Değiştirme nasıl olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme

Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme

Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme sorunu hakkında bilgi verirmisiniz lütfen. Bekliyorum vereceğiniz bilgileri.
  2. Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Hakkında Bilgi

Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Hakkında Bilgi

Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Sorunu Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme sorunu hakkında merak edilen ve beklenilen tüm bilgileri sizlerle paylaşıyor ve bu konuda denweyimli arkadaşalrımızdan da bilgiler rica ediyoruz. Arkadaşlar kablosuz ağ şifre değişikliği için modeminizin yönetim sayfasında wpa...
  3. Kablosuz Ağ Dns Değiştirme

Kablosuz Ağ Dns Değiştirme

Kablosuz Ağ Dns Değiştirme nasıl oluyor lütfen Kablosuz Ağ Dns Değiştirme hakkında bilgi verin bize arkadaşlar.
  4. Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ? Arkadaşlar hepinize selam bu konuda bilgili kişilere soruyorum Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ?
  5. Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Kablosuz Ağ Nasıl Kurulur Wireless Nasıl Kurulur Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kablosuz ağ nasıl kurulur diye bizden yardım isteyen misafirlerimizi düşündük ve sizlerinde bilgi edinmesini istedik ve kablosuz ağ kurulumu hakkında bilgiler sunmak istedik. Kablosuz ağ kurmak için yapmanız gerekenler şunlardır: İlk olarak sırasıyla Başlat > Denetim Masası > Ağ...

Sayfayı Paylaş