Kaç Haftalık Hamileyim?

Konu, 'gebelik testi - hesaplama' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ne kadarlık gebeyim hesapla ne kadarlık hamileyim hesapla hamileyim gebeyim kaç haftalık kaç haftalık hamileyim, doğum tarihi, ne kadarlık hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik takvimi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

Hamilesiniz,çok mutlusunuz.Acaba kaç haftalıksınız?Bunu öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli.Boşlukları doldurun kaç haftalık gebesiniz öğrenin!.
    KAÇ HAFTALIK HAMİLEYİM >>>TIKLAYINIZ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Mayıs 2014
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

3. hamilemiyimki

hamilemiyimki Forum Okuru

Vallahi dediğiniz linlke baktım doktorun dediği ile linkte yazanlar birebir örtüştü iyiki varsınız sağolun. Bu arada ben hamişim hamiş olmak isteyen herkese rabbim nasip etsin sağ sağlim almayıda ...

4. aylin kaya

aylin kaya Yeni Üye

teşekkür ederim.

Kaç Haftalık Hamileyim? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaç haftalık hamileyim kızlar nasıl hesaplayacam

Kızlar selamlar ben şimdi kaç haftalık gebeyim. Hamileliğimi nasıl hesaplayacağım. Benim yerime sen hesapla :) Ay heyecandan ne yaptığımıda bilmiyorum ya şimdi olay şöyle anlatayım size gebelik testi yaptırdım ve hamile olduğum çıktı kan testide yaptırdım. Ben en son geçen ayın 26 sında adet olmuştum. Şimdi hamile olduğuma göre ( 26/08/2011 regl tarihim ) şimdi kaç haftalık hamile oluyorum ?
  2. kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

gebelik kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim bana yardımcı olurmusunuz?
  3. Kac haftalık hamileyim

10 gün önce aşılama yaptırdım degerim 80.85 kac haftalık Hamileyim
  4. 12 haftalık hamileyim

12 haftalık hamileyim suyum azmış lutfen bana yardımcı olun:hamileyim:
  5. gebelik 10 haftalık hamileyim

10 haftalık hamileyim son bi kaç gündür aşırı derecede midem bulanıyor faka kusmuyorum bu normal mi?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kac haftalik hamileyim test yap