Kaç Haftalık Hamileyim?

Konu, 'gebelik testi - hesaplama' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ne kadarlık gebeyim hesapla ne kadarlık hamileyim hesapla hamileyim gebeyim kaç haftalık kaç haftalık hamileyim, doğum tarihi, ne kadarlık hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik takvimi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

Hamilesiniz,çok mutlusunuz.Acaba kaç haftalıksınız?Bunu öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli.Boşlukları doldurun kaç haftalık gebesiniz öğrenin!.
    KAÇ HAFTALIK HAMİLEYİM >>>TIKLAYINIZ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Mayıs 2014
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

3. hamilemiyimki

hamilemiyimki Forum Okuru

Vallahi dediğiniz linlke baktım doktorun dediği ile linkte yazanlar birebir örtüştü iyiki varsınız sağolun. Bu arada ben hamişim hamiş olmak isteyen herkese rabbim nasip etsin sağ sağlim almayıda ...

4. aylin kaya

aylin kaya Yeni Üye

teşekkür ederim.

Kaç Haftalık Hamileyim? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 7 haftalık hamileyim başım ağrıyor

Kızlar 7-8 haftalık hamileyim ve başım inanılmaz çok fazla ağrıyor, bu neyin belirtisidir tam olarak ne yapmalıyım nasıl geçer bu baş ağrısı bilgisi olan var mı ?
  2. 4 haftalık HAMİLEYİM :)

kan testi yaptırdım dünn 4 haftalık hamileyimm...çok tuhaf bir duygu.. bana bu konuda yardımcı olurmusunuzz ne yenir ne içilir falan... amaann bana biraz destek çıkın yahuuu :hamileyim:
  3. Kac haftalık hamileyim

10 gün önce aşılama yaptırdım degerim 80.85 kac haftalık Hamileyim
  4. 33 haftalık hamileyim çok ağrım oluyor neden?

33 haftama qirdim inanilmaz sirt bel aqrilarim var doqum yaklastiqi icinmi, bu haftadan sora doqum olma olasiliqi nekadardır yapanlar warmi?
  5. 12 haftalık hamileyim

12 haftalık hamileyim suyum azmış lutfen bana yardımcı olun:hamileyim:
  6. 34 haftalık hamileyim ve kızım su çiçegi çıkarıyor.

merhaba ben 28 yaşındayım ve 34 haftalık hamileyim kızım su çiçeği çıkarıyor bana ve bebeyime geçermi yada bebeyimde sorun çıkarırmı bu durum neyapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
  7. gebelik 10 haftalık hamileyim

10 haftalık hamileyim son bi kaç gündür aşırı derecede midem bulanıyor faka kusmuyorum bu normal mi?
  8. 16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

Ben 16 haftiligm kucucuk bir is yapsam 5 dk ayakta dursm sirtim belim agriyor ayaklarmin uzerne basamyorum kalcma kramp giriyor normaldede vardi ama hamile olunca dahada artti neden olabilir.
  9. 5 haftalık hamileyim

selam melekler 5 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim tecrübeli annelerden bilgi edinmek istiyorum hamileliğin 5.ci ayında neler oluyor bebeğin hareketlerini ne zaman hissedecem tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız
  10. kac haftalik hamileyim

Bugün kan testi yaptırdım beta hcg sonucum 4444 çıktı lütfen yardımcı olun ;-(
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. tita kac haftalik hamileyim