gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kaç lazer epilasyon seansı uygulanması gerekir ?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalıcı bir çözüm, ancak birkaç lazer epilasyon seansından sonra elde edilir. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek mümkün değildir, kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir. Ortalama olarak çoğunlukla 4-6 lazer epilasyon seansı yeterli olmaktadır. Lazer epilasyon uygulamasında cilt tipine göre doz seçimi yapılır. Bu sayede kıl köklerine etki edecek ama cilde zarar vermeyecek güçte çalışılarak en kısa sürede tedavinin bitirilmesi amaçlanır. Herkesin vücut yapısı ve hormonal seviyeleri, cilt tipi farklı olduğu için lazer epilasyonda sonuca ulaşmak için gereken süre kişiden kişiye değişir. Seanslar kılları anajen (büyüme) safhasında yakalamaya uygun sürelerde tekrarlanır.
    alıntı

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kaç lazer epilasyon seansı uygulanması gerekir ?
    bunu ogrendigim iyi olduu bnde isvicrede gittim 2 seans sonra biraktim cunku kadin dukkani kapatti ama en kisa zamnda tekrar gitmeyi dusunuyorumm
    demek 4.6 seansla bitiyor fazla degilmiss

guzel paylasimin icin sagol

Kaç lazer epilasyon seansı uygulanması gerekir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ?

Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ?

lazer epilasyon kac para epilasyon kac para lazer kaç seans yüz bölgesi kaç seans Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ? Lazer ışını anajen (aktif) fazdaki kıl köklerini etkilemektedir. Tüm kıl kökleri aynı anda aktif olmazlar. Bu nedenle telojen (pasif) kökler, aktif döneme geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalıcı bir sonuç ancak birkaç seans sonrasında elde...
  2. neden birden fazla seans gerekir lazer epilasyonda

neden birden fazla seans gerekir lazer epilasyonda

Lazer epilasyonda neden birden fazla seans gerekmektedir? Vücut kılları anajen, katajen ve telojen olarak adlandırılan üç gelişim evresinde bulunur. Her kıl bu evrelerden birbirinden bağımsız farklı zamanlarda geçmektedir. Lazer epilasyon sadece anajen (aktif) dönemdeki kılları etkiler. Bu nedenle tek seansta uygulanan bölgedeki tüm kılları yok etmek mümkün olmamaktadır. Tedavi süreci için...
  3. Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter kızlar yaptırmayı düşünüyorum ama kaç seansta biter merak ediyorum
  4. Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir?

Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir?

bu konu lazerde kalıcı çözüm için kaç seans gerektiği konusunda bilgilere yer vermektedir. İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm yöntemi olan lazer epilasyon da bazen köklü kıllar ve tüylerin fazlalağı seans sayısını arttırabilir. Lazerde kalıcı bir çözüm için kaç seans gerektiği konusun da bilgi sahibi olmak isteyenler için merak etitğiniz bilgiler sizlerle... Lazer ışığı anajen (aktif)...
  5. lazer epilasyon kaç seansta bitiyor

lazer epilasyon kaç seansta bitiyor

selamlar lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim seansmı paketmi bu konuda kararsızım aranızda lazer epilasyon yaptıranlara sormak istiyorum lazer epilasyon ortalama kaç seans sürüyor ve tamamen bitiyormu

Sayfayı Paylaş