gebe
  1. etğa

etğa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kaç yalan pembe, bir gerçek siyahı unutturabilir ki?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında etğa tarafından paylaşıldı.

naniknaniknaniknanikUnutma ” bu dünyada sana ancak unuttuğun kadar yaşama hakkı verildi ”Unut, unutu...lduğun yerden.. Kırılsa da içindekiler,Unutulduğun kadar yaşarsın.Kime fazla isen orada unutulursun..Kime eksik isen orada kendini bulursun… Siyah bir gerçeğe pembe bir yalan uydurdum… Kaç yalan pembe, bir
    gerçek siyahı unutturabilir ki...

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm çok haklısın unutturmuyo malesef :(

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hakkaten çok güzel sözler... yorumsz kaldım....

Kaç yalan pembe, bir gerçek siyahı unutturabilir ki? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Farzet ki Ben Bir Yalanım

Emrah - Farzet ki Ben Bir Yalanım

Verse 1: Bir rüzgarlik, ömrü olan, Ben daglarda, bir dumanim, Bir varmis bir yokmus gibi, Farzetki ben bir yalanim, Bir rüzgarlik, ömrü olan, Ben daglarda, bir dumanim, Bir varmis bir yokmus gibi, Farzetki ben bir yalanim. Unut beni, bir dün gibi, Savur beni, bir kül gibi, Güz mevsimi, bir gül gibi, Farzetki ben bir yalanim. Chorus: Ne cok sevdik ne de yandik, Bir rüyayi gercek sandik, Hic...
  2. Kadınlar hakkında ki gerçekler

Kadınlar hakkında ki gerçekler

İşte size 'bir türlü çözemediğiniz' kadınlar hakkında açıklayıcı bilgilerle dolu bir yazı! Onların iç dünyasını anlamanın tam zamanı. * Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. * 'Kolay kadın' imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere 'hayır' deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır. * Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp...
  3. Pembe-Siyah elbiseler

Pembe-Siyah elbiseler

pembe siyah elbise Melişler şimdide siyah üzerine pembenin uyumunu inceleyelim :)
  4. Pembe Maske Yalanı!

Pembe Maske Yalanı!

pembe maske yalanı pembe maske, hakkında, pembe maske işe yarıyomu, hakkında bilgi burada Pembe maske yalanı patladı meleklerim insanlar para için nasılda bizleri yanıltıyorlar.. Kanal D'deki 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin İBerrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü geçen kış sivilce içinde kalmıştı. E krana yansıyan sivilceli görüntüsü nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Yıldız...
  5. ''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

öyle bir geçer zaman ki, yeni sezon, senaryolar, yalanmış, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kısa süre önce haberini yaptığımız Öyle Bir Geçer Zaman Ki nin yeni bölümünde olacaklarla ilgili FACEBOOKTAKİ AÇIKLAMALARın doğru olmadığı açıklandı! D Yapım tarafından yapılan açıklamada, Aras Bulut İynemli adına açılan site hesaplarının sahte olduğu ve oyuncunun hiçbir...

Sayfayı Paylaş