gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Kaçak Gelinler" Dizisinde Dizi Aşkı Gerçek Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kaçak gelinler kainat, kaçak gelinler furkan andıç, kaçak gelinler deniz baysal

Sevgili melekler, Güneş'in verdiği habere göre bir dizi aşkı daha gerçek oldu. Kaçak Gelinler dizisinin Kainat’ı Deniz Baysal’ın rol arkadaşı Furkan Andıç’la beraber olduğu ortaya çıktı.

furkan-deniz.jpg

NTC Medya imzalı dizide Selim’i canlandıran Andıç, rol gereği ise Selin Şekerci’yle aşk yaşıyor. Baysal ile Andıç’ın ilişkilerinin geçen kış Show TV’nin “Aşk Ekmek ve Hayaller” dizisinde başladığı öğrenildi. Çift, ikinci kez aynı dizide rol alıyor.
    güneş

2. Gizli kişilik

Gizli kişilik Forum Okuru

Dikkatli bakarsanız o resim montaj ve o haber yalan

3. Yok

Yok Forum Okuru

Hiç montaja benzemiyo gayet doğru:sarilma:

4. irensu selçik

irensu selçik Forum Okuru

5. hasam

hasam Forum Okuru

bencede montaj bu resim ama ben su gerceyi orenmek istiyorum bir magazinde gordum selim kainat dan ayliliyor ve sebnemle ask yasamaya basliyor gercek hayatda

6. Şeyma nur kundogdu

Şeyma nur kundogdu Forum Okuru

Montaj değil dizide böyle bir sahne var ama sonuna kadar şebsel

7. ask cikmazi

ask cikmazi Forum Okuru

Evet ben de gordum selinde hoslandigi icin denizden ayilmis diye gordum hatta internetten bile baktim yaziyor du

8. pelin ışıl yuksel

pelin ışıl yuksel Forum Okuru

hiç uyumlu değiller
    çünkü birbirine hiçuyumlu değiller
    şemnemble selim daha uyumulu çünkü şebnem daha güzel:

9. gulnur sonmez

gulnur sonmez Forum Okuru

bence dogru gercek hayatta ask
    yasiyo ola bilirler selimle sebnem.

10. fatih naz

fatih naz Forum Okuru

Bence montaj selin şekerci ve faruk andıç sevgili tüm resimde onları beraber görüyom

11. rayvandırella

rayvandırella Forum Okuru

hayır hiçtebile SELİN ŞEKERCİ İLE FURKAN ANDIÇ aşk yaşamıyorlar SELİN ŞEKERCİNİN çıktıgı biri var GÜZEL KÖYLÜDEKİ gülün eski sevgilisi kaan mıdır nedir DENİZ BAYSAL İLE FURKAN ANDIÇ gerçek aşk yaşıyo ve ben en çok DENİZ BAYSALI güzel buluyorum ama güzel bulduğum için söylemiyorum gerçekler bu

12. nurcan aygd

nurcan aygd Forum Okuru

13. kaak gelinler

kaak gelinler Forum Okuru

doğru olabilir ama bilmiyorum magazinler herşeyi doğru söyleyemeyebiliyor biliyorsunuz

14. ali bakış

ali bakış Forum Okuru

15. wertyufdsdfg

wertyufdsdfg Forum Okuru

"Kaçak Gelinler" Dizisinde Dizi Aşkı Gerçek Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Yer Gök Aşk" dizisinin gerçek aşkı bitti

"Yer Gök Aşk" dizisinin gerçek aşkı bitti

yer gök aşk oyuncularının gerçek isimleri yer gök aşk başrol kadın oyuncusu oyuncuları gerçek isimleri oyuncuları evlendimi birce akalay ın hayatı Ekranların sevilen dizilerinden biri olan "Yer Gök Aşk" dizisinin başrol oyuncuları gerçek hayatta da aşk yaşıyorlardı. Hatta evlilik kararı bile almışlardı ki, gelen haberlere göre iki ünlünün aşkı kıskançlık nedeni ile bitmiş...
  2. Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu

Gönülçelen, Tuba büyüküstün, onur saylak, aşkı, resimleri, ilişkileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Gönülçelen dizisinin oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak yaşadıkları aşkı anlatmış melekler... Onlar “Gönülçelen” dizisinin başrol oyuncularıydı... Set arkadaşlıkları aşka dönüştü, şimdi çok iyi anlaşan iki sevgili olarak karşımızdalar. Set yorgunluğunu atmak ve hayatın...
  3. Fatmagülün Aşkı Gerçek Oldu

Fatmagülün Aşkı Gerçek Oldu

fatmagülün suçu ne beren saat fırat çelik aşkı resimleri haberleri fatmagülün suçu ne bölüm özeti için meleklermekani.com Fatmagülün suçu ne dizisinde ki aşk gerçek oldu melekler :D:D Beren Saat ve Fırat Çelik AŞk idaaları ile gündeme geldi. Geçtiğimiz yazımızda Beren Saatin İç çamaşırlı kıyafetini sizlerle yazımızda paylaşmıştık. Şimdi ise aşkını paylaşacağız melekler :D:D Gelelim...
  4. Dizi Aşkı Gerçek Oldu...

Dizi Aşkı Gerçek Oldu...

Okan Yalabık Okan Yalabık Aşkı Dizi de başlayan alevlenen aşklardan biri daha...Acaba bunu reklam için mi yapıyorlar diye içimden geçmiyor değil...Yarın aşkları biter başka bir dizide başka biz dizi aşkı bulurlar :D:D Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Adanalı dizisinde de böyle bir dizi aşkı yaşanmış bakalım kimler arasında ... Oynadıkları dizide karı kocayı canlandıran ikili, yeni bir...
  5. Kaçak Gelinler Dizi Konusu

Kaçak Gelinler Dizi Konusu

kaçak gelinler,kaçak gelinler dizisi,kaçak gelinler dizi kadrosu, kaçak gelinler dizi konusu,kaçak gelinler hakkında bilgiler, Kaçak Gelinler Dizisi Konusu NTC Medya `nın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu`nun yaptığı,yaz dönemi komedi dizileri arasında iddialı olarak adından söz ettiren Kaçak Gelinler isimli yeni dizi`nin başrol oyunculuğunu Açelya...

Sayfayı Paylaş