"Kaçak Gelinler" Dizisinde Dizi Aşkı Gerçek Oldu!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
"Kaçak Gelinler" Dizisinde Dizi Aşkı Gerçek Oldu!
kaçak gelinler kainat, kaçak gelinler furkan andıç, kaçak gelinler deniz baysal

Sevgili melekler, Güneş'in verdiği habere göre bir dizi aşkı daha gerçek oldu. Kaçak Gelinler dizisinin Kainat’ı Deniz Baysal’ın rol arkadaşı Furkan Andıç’la beraber olduğu ortaya çıktı.

furkan-deniz.jpg

NTC Medya imzalı dizide Selim’i canlandıran Andıç, rol gereği ise Selin Şekerci’yle aşk yaşıyor. Baysal ile Andıç’ın ilişkilerinin geçen kış Show TV’nin “Aşk Ekmek ve Hayaller” dizisinde başladığı öğrenildi. Çift, ikinci kez aynı dizide rol alıyor.
güneş

kaçak gelinler kainat, kaçak gelinler furkan andıç, kaçak gelinler deniz baysal

Sevgili melekler, Güneş'in verdiği habere göre bir dizi aşkı daha gerçek oldu. Kaçak Gelinler dizisinin Kainat’ı Deniz Baysal’ın rol arkadaşı Furkan Andıç’la beraber olduğu ortaya çıktı.

Ekli dosyayı görüntüle 34756

NTC Medya imzalı dizide Selim’i canlandıran Andıç, rol gereği ise Selin Şekerci’yle aşk yaşıyor. Baysal ile Andıç’ın ilişkilerinin geçen kış Show TV’nin “Aşk Ekmek ve Hayaller” dizisinde başladığı öğrenildi. Çift, ikinci kez aynı dizide rol alıyor.
güneş

bencede montaj bu resim ama ben su gerceyi orenmek istiyorum bir magazinde gordum selim kainat dan ayliliyor ve sebnemle ask yasamaya basliyor gercek hayatda

Montaj değil dizide böyle bir sahne var ama sonuna kadar şebsel

Evet ben de gordum selinde hoslandigi icin denizden ayilmis diye gordum hatta internetten bile baktim yaziyor du

hiç uyumlu değiller
çünkü birbirine hiçuyumlu değiller
şemnemble selim daha uyumulu çünkü şebnem daha güzel:

Bence montaj selin şekerci ve faruk andıç sevgili tüm resimde onları beraber görüyom

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
Misafir
M
Geri