gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kaçtığı hapise geri döndü

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bulgaristan'da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü.
    Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini" istedi.

Ananova internet sitesindeki habere göre, Stara Zagora cezaevinin gardiyanları, kendisini "hemencecik" içeri alarak, İvanov'un "isteğini yerine getirdi."

İvanov'un 11 yıllık cezasının kalan 2 yılını yatacağı, kaçtığı için de ayrıca hapis cezası alacağı belirtildi.

İvanov, bundan iki yıl önce Paskalya tatili sırasından kayıplara karışmıştı.

AA

Kaçtığı hapise geri döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalite geri döndü!

Kalite geri döndü!

Uzun oyuncuların domine ettiği ilk hafta müsabakalarıyla başlayan BEKO Basketbol Ligi, uzun zamandır özlenen ve birçok takımın içinde yer alacağı bir yarışa sahne olacağının ilk sinyallerini verdi BEKO Basketbol Ligi'nde 2007 - 2008 sezonu "beklendiği üzere" üst düzey bir ilk hafta mücadelesiyle başladı ve ligin bu sezon çok kaliteli geçeceği yönünde tahmin yapanlar yanılmadı....
  2. püskül geri döndü

püskül geri döndü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. eşarp modası geri döndü

eşarp modası geri döndü

Su geçirmeyen akıcı bir kumaş, doğanın tüm renkleri ve sezonun ön plana çıkan desenleri ile Pierre Cardin eşarpları, sizi seçkin bir tarzın temsilcisi olmaya davet ediyor. Tarih boyunca kadın zerafetinin sembolü olan eşarp, Pierre Cardin’in modern yorumuyla yeniden hayatımıza giriyor. Modaya yön veren markalardan Pierre Cardin, klasik bir tarzın çağdaş tasarımlarla harmanlandığı 2006 eşarp...
  4. Geri dönsün ALLAH'IM....

Geri dönsün ALLAH'IM....

sevdiğim geri dönsün duası sevdiğim bana geri dönsün duası bana kocam :18::18:BUYRUN MELEKLERİM UMARIM BEGENİRSİNİZ.... Yine seni düşünüyorum yarrr… İçimi çekerek hatırlıyorum seni Keşke diyorum Keşke şu an yanımda olsaydı Ellerini tutsaydım Gözlerine baksaydım Kendimi bulsaydım gözlerinde Neydi benim suçum Allahım diyorum ardından Neden çok gördün onu bana Neydi benim...

Sayfayı Paylaş