gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

slm kızlar ;
    Biliyorsunuz ki bebek için tedavi görüyorum ama kendi doktoruma gitmek istemiyorum yaşım genç kendiliğinden olur diye oyalayıp duruyor beni :tsk: bende başka doktora gitmeye karar verdim bir kaç doktora gittim ama memnun kalmadım hala da araştırıyorum istiyorum ki bir doktor olsun doğuma kadar hatta hep benim olsun ilgilensin benle istiyorum sizin bana önereceğiniz doktor ve hastane varmı acaba Anadolu yakası daha çok tercihim bide ssk anlaşmalı olursa iyi olur :D:D üff yoruldum kaç gündür arayış içindeyim yaa kafayı yiycem sinir oluyourmmm ağlamak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :sin::18:

yakışıklım bunu beğendi.
  2. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım göztepe medikal parkı araştırsana bide biliyosun banu önce orda çalışıyordu belki başka iyi dr olabilir orda tabi ben herzaman banuyu tavsiye ediyorum

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    canım ben şubatta ümraniyede afiyet hastanesi var mehmet tufan babayiğit diye bir doktor var oraya gitmiştim çok memnun kaldım çok güzel ilgilenmişti hastane fiyatlarını çok bilmiyorum ablam orda çalıştığından ablam bana müsade etmedi para ödememe yanlız doktor özellikle pkos ve kistler konusunda uzman canım.. doktor çok donanımlı biri ama istediği şeyleri hastası yapmayınca kızıyor biraz mesela benim arkadaşım vardı kilo fazlası ve pkos vardı kızda ama kilo veremiyordu bir türlü kilo verene kadar gelme dedi ama kızın kilosu çok fazlaydı gerçekten ve maalesef pkos kilo fazlasından etkileniyor hormon yetersizliğine sebep veriyor... tabi sen yinede baya bir araştır ben doğumuda orada yapmayı düşünüyorum hastaneye yıllardır alıştım...
    hamile kalmayı düşünmeden öncede kontrole seçil hanıma gidiyordum onda doğum yapmak istiyorum benim 4 tane yeğenimin doğumunu o yaptırdı biz ailecek ondanda çok memnunuz ama mehmet tufan bey pko ve kistler onların tedavileri ve tüp bebek konusunda uzman ondan dolayı teşhis ve tadavi için ona gitmiştim ben...

tatlı bela ve ASİMELEK bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    abla banu çok pahalı yaaa ona gidemem daha uygun fiyatlı istiyorum 50-60 onlara razıyım :tsk:

tatlı bela bunu beğendi.
  5. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım şimdi arştırdım da mehmet tufan babayiğit pendik bölge hastanesinde görünüyor asi istersn bi ara

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım ben bu dediğin hastanenin sitesine giremedim bir türlü yaa sorun mu var ki acaba :S:S

7. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin yerine ben aradım pendik bölge hastanesini mehmet bey pazartesi ve perşembe günleri orda imiş ve 25 tl ücreti

8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

iyiymiş aslında bak bunu düşünebilirim ama şu Nene hatun,Yunus emre ve özel umut hastanesinden de bilgi alayım da aslında tercihim cumartesi günleri izin almadan gitmek :hıms:

9. deryabebek

deryabebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  10. sokakkedisi

sokakkedisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba,
    Ben yeni üyeyim ve tüp bebek tedavisiyle bebk sahibi olmus bir anneyim. Benim gibi insanlara ulasmak icin buradayım.
    Sizi gorunce yazmak istedim.
    Benim doktorum tam sizin tarif ettiginiz gibi oldu.
    Tedavimin başından sonuna hatta gebelik takibi ve doguma kadar benimleydi.
    İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ben ve Aret Kamar'ın hastasıydım.
    Eger hala bu sekilde bir merkez arayışınız varsa bir gürşün derim.
    Yerleri Taksim / Gümüşsuyunda.

Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı ve Hastane

ankarada kadın doğum uzmanları ankara daki kadın doğum hastaneleri ankara daki uzmanları hastaneleri ankarada en iyi hastanesi Selam arkadaşlar, Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.Bu hafta kontrole gitmem gerekiyor ama hangi doktora gideceğimi hangi hastanede doğum yapmak istediğimi henüz bilmiyorum.Araştırma yapıyorum.Ben Ankara'da yaşıyorum bu arada.Atatürk Eğitim ve Araştırma...
  2. Kizlar ankarada asilama icin iyi bir hastane ve doktor öneren Varmi??

Kizlar ankarada asilama icin iyi bir hastane ve doktor öneren Varmi??

Slm kizlar ben allahin izniyle martta asilama yaptiracagim! Ben nette arastirdim ama herkes birsey söylüyor yani bir karar veremiyorum istiyorumki iyi bir dr olsun benimle iyi ilgilensin hastanede fazla rendevu sirasi olmasin ilk asilama oldugu icin hic bi fikrim yok... Yani kimse bir hastaneyi üst üstte 2 defa önermedi Herkes ayri ayri hastaneler söylüyor... Birileri bana tam olarak bir...
  3. Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Ankara'da Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Ediyorsunuz Melekler ?

Anne olmayı heyecanla bekleyen meleklerimiz için, Ankara'da doğum yapmış olan meleklerimizde, hangi hastaneleri tavsiye ettikleri hakkında bilgi almak istiyoruz. Hangi hastaneleri doğum için tavsiye edersiniz? Neden? Fiyatları nasıl ? Tecrübelerimizi paylaşarak, etrafımıza faydalı olalım :tik:
  4. Doktor Tavsiyesi

Doktor Tavsiyesi

Merhabalar arkadaşlar Antalya da kadın doğum için Kevser Ceylan hanıma giden veya bilgisi olan var mı? İsmini sürekli duyuyorum ve benimde bir doktorda karar vermem gerekiyor çünkü ailemizin neşesi yolda :).... Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çok mutlu olurum .
  5. Ankara'da Sevtap Hamdemir Kadın Doğum Uzm. Tavsiyesi

Ankara'da Sevtap Hamdemir Kadın Doğum Uzm. Tavsiyesi

Eşimle iki yıldır evliyiz. Doğal yollardan ne kadar denediysek de çocuğumuz olmadı. Eşimin ailesi, kendi ailem, arkadaşlarımız tüm bu süreçte hep destek olup, tüp bebek tedavisine başlamamızı önerdi. Biraz okudum, forumu inceledim. Ve eşimle de konuştuktan sonra neden denemeyelim dedik. Ankara'da Sevtap Hamdemir Hocam'ın bizim için hazırladığı periyodik tablo ve kendisinin bize karşı anlayışı...

Sayfayı Paylaş