gebe
  1. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kadın Kadın Kadın

Konu, 'Kadınlar' kısmında Hülya tarafından paylaşıldı.

Kadın dediğin doğru dürüst mert ve yeri geldiğinde sert olandır. Bir kılını bile namahremine göstermeyen asil varlıkların adına kadın denir. İmandan sonra iyi bir kadından daha büyük bir nimet yoktur.
    Kadin kemik gibidir zorlarsan kırarsın kendi haline bırakırsan eğrilir.
    Kadının yeri kocasının yanıdır.
    Gençler ölebilir, yaşlılar yaşlanabilir ama kadınlar hep aynı yaştadır.
    Kadın duyguları tatlı bir esintiye benzer fakat aldatıldığını hissedince ansızın fırtınaya benzer ya yakıp yıkar yada hızlıca çekip gider.
    Sevdiğin kadın günlerinin ne denli boş, dayanılmaz olduğunu sana söyleyebilir; şaşılacak olan, senin günlerinin nasıl geçtiğine hiç aldırmayışıdır
    Dediklerine bakılırsa yeryüzünde aramışlar aramışlar, bir tek dilsiz kadın bulamamışlar.
    Kadınları anlamaya çalışmayın çünkü onlar anlaşılmak için değil sevilmek için yaratılmışlardır.
    İyi ki erkek değilim, yoksa bir kadınla evlenmek zorunda kalacaktım.
    Kadini ezen toplumlar, geri kalmaya mahkumdurlar.
    Kadin kendi basina ne gül goncasidir, ne de diken. Koklamasini bilirsen gül, tutmasini bilmezsen diken olur.
    Bir kadin ya sever, ya da nefret eder; ortasi yoktur.
    Kadın erkeğin gizli kalmış yüzüdür.
    Kadınlari anlamak kadın olmak kadar zordur.
    Kadınların dört yaşı olurmuş. Birincisi;kimliğindeki yaş, ikincisi;hissettiği yaş, üçüncüsü;gösterdiği yaş ve dördüncüsü ise;söylediği yaş!
    Erkeğin utanması güzeldir ama kadının utanması daha güzeldir.
    Kadınlar kendilerine neler verildiğine değil, onlar için nelerden vazgeçildigine bakarlar.
    Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barındıracak kadar geniştir.:n028:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kadın Kadın Kadın
    Teşekkürler canım güzel bir paylaşımdı emeklerin için sana +rep veriyorum..

3. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadın Kadın Kadın

teşekkür ederim canım karşılığı gelir :fish:

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    emeğine sağlık canım çok güzelldi

Kadın Kadın Kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadin

Kadin

Öperseniz beyefendi DEGILSINIZDIR, Öpmezseniz adam DEGILSINIZ. İltifat edersiniz "YALAN" der, Etmezseniz bırakır GIDER. Her isteğine evet derseniz KAREKTERSIZ olursunuz, Karşı çıkarsanız ANLAYISSIZ. Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der, Az giderseniz küser. İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der, Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar. Kıskanırsınız...
  2. kadınız....

kadınız....

Kaç bin yıldır suskun türkülerimiz..."Adem'in kaburga kemiğinden" türetildik ya,erkeğin eklentisi oldu tüm hayatımız."Elma sevgimiz" cennetten kovdurmuştu ya insanı bir kere,Gayrı bütün kötülüklerin anası,Şeytan'ın öz kardeşiydik...Saçımız uzun aklımız kısaydı ne de olsa.Elimiz hamurlu,eteğimiz eksikti.Kaşık düşmanıydık sofralarda.Dilediğince ekilen tarlalarıydık...
  3. Kadınım...

Kadınım...

Tanju Okan ın enfes şarkısı mutlaka dinlemenizide öneririm... Eşyalar toplanmış seninle birlikte Anılar saçılmış odaya her yere Sevdiğim o koku yok artık bu evde Sen Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş Ne olur terketme yalnızlık çok acı Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte Sen kadınım Hatırla o günü karşıki sokakta Seni öptüğümü ilk defa hayatta Kollarımda benim ilkbahar sabahım Sen Sönmüş...
  4. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...
  5. Kadın..

Kadın..

KADINLARLA İLGİLİ.. Kadınlarla ilgili yapılan en ayrıntılı araştırmaları inceledik ve çok şarşıtıcı sonuçlarla karşılaştık. Bunların içerisinden sizin en fazla dikkatinizi çekecekleri ve sizi şaşırtıcak olanları bir araya getirip sizlere sunamaya karar verdik. İşte o şaşırtıcı sonuçlardan bazıları İş hayatından sağlığa, sosyal yaşamdan cinselliğe kadar çok geniş bir yelpazede kadınlarla...

Sayfayı Paylaş