gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Kadın niye yaratıldı?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Sevgili arkadaşlar benim cevap bulamadığım,ne kadar araştırsamda bulduğum cevaplarla tatmin olmadığım bir soru var birde size soruyum dedim. İslam dininde KURANI KERİMDE kadın sünnetiyle ilgili bir ayet varmı.Ben bazı sitelerde PEYGAMBER efendimizin sölediği hadislerle karşılaştım ''erkeğe sünnet şartır,kadına hoştur''diye buda bana hiçde mantıklı gelmedi.Kadın sünnetinde kadın cinsel organı kesiliyormuş :S kocasını aldatmasın diye,öle bir şart varsa niye yaratıldı kadın? Bu konuda bilgisi olan bana yardımcı olsun.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    tatlımm yeni senden duydum allah alla :S

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım kadın sünnetinde kadın cinsel organı tamamen kesilmiyor.Kadın sünnetinin amacı kadınlarda cinsel arzulama ve cinsel olarak uyarılmayı engellemek için yapılıyor. Kadın sünneti klitorisin üstündeki derinin kesilmesi ve bazende vajina girişini daraltılması gibi değişik yollarla yapılıyor ne yazık ki...

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende hic duymadim

Kadın niye yaratıldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Şahan'la birbirimiz için yaratılmışız"

"Şahan'la birbirimiz için yaratılmışız"

Komedyen Şahan Gökbakar'la uzun süre aşk yaşadıktan sonra birlikteliğini bitiren Doğa Rutkay, sevgilisine geri döndü. Önceki gece bir kitap tanıtımına katılan Rutkay, "Anladık ki birbirimiz için yaratılmışız. İlk başta ayrı yaşabiliriz diye hesaplamıştım ama olmadı. Bundan sonra ilişkimizi birbirimize zarar vermeyecek şekilde sürdüreceğiz" dedi.
  2. ..Ve Kadın Yaratıldı

..Ve Kadın Yaratıldı

ve kadın yaratıldı Eski bir Sanskrit efsanesine göre Yaradan, erkeği yarattıktan sonra, ·* ayın yuvarlaklığını, .* sarmaşık bitkilerin kıvrımlarını, ·* yaprakların hafifliğini, ·* bulutların ağlayışını, ·* kaplanın zalimliğini, ·* ateşin akışkanlığını, ·* karların soğukluğunu ve ·* kuşların cıvıltısını bir araya getirerek kadını yaratmış ve onu erkeğe...
  3. Test:Birbiriniz İçinmi Yaratıldınız?

Test:Birbiriniz İçinmi Yaratıldınız?

Sorulara tek tek cevap verin ve her evet cevabı için kendinize bir puan verin. Bakalım siz, gerçekten birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa ayrı dünyaların insanımısınız... Sorulara tek tek cevap verin ve her evet cevabı için kendinize bir puan verin. Bakalım siz, gerçekten birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa ayrı dünyaların insanımısınız... 1- Onu düşünüp derslerine konsantre...
  4. Kadın Neden Yaratılmıştır?

Kadın Neden Yaratılmıştır?

kadın neden yaratıldı kadın neyden yaratılmıştır neyden yaratıldı neden yaratılmıştır nasıl Kaburga Kemiği Ebû Hureyre (ra)'den: Rasûlullâh (sav) şöyle buyurdu: «Kadınlara iyi davranmanızı tavsiye ediyorum; vasiyyetimi tutunuz. Zira kadın kısmı kaburga kemiğinden yaratılmıştır. Kaburga kemiğinin en eğri yeri üst tarafıdır. Eğri kemiği doğrultmaya kalkarsan kırarsın. Kendi hâline bırakırsan,...
  5. bir kadın kalp hizasında yaratıldı sevilsin diye

bir kadın kalp hizasında yaratıldı sevilsin diye

Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını.. ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez. ...söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini,dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz; ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz.. Bir kadın güçlüdür aslında.hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. ama bu gücünü herzaman ortaya...

Sayfayı Paylaş