gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadın şoför nasıl anlaşılır?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

arabayla nasıl geri gidilir geri nasıl gidilir Kadın şoför nasıl anlaşılır?
    Siz arkadasınızdır, arabanızın ön tamponuna daha üç metre vardır.
    Var gücüyle basar kornaya 'yer ver' diye. Hemen içeri bakınız..

Sonuç: Yüzde 93 kadın, yüzde 6 maymun, yüzde 1 yaşlı bir amca....

-Önünüzden dönecektir. Ya hızla dönüp arka lastiği kaldırıma çıkarır ya da çok geç kalır , geri çıkması gerekir. İçeri bakınız.

Sonuç: Yüzde 91 kadın, yüzde 7 lama, yüzde 2 acemi erkek...

-Bayırda durmak zorunda kalmıştır. El freniyle kalkacaktır, etrafta bir lastik ve balata kokusu, kırmızı bir duman yayılır. Hemen içeri bakınız.

Sonuç: Yüzde 82 kadın, yüzde 14 buffalo, yüzde 4 acemi erkek....

-Yeşil yanar, orta şeritte bir Polo hareketsizdir. Ayna başında faaliyet vardır. Hemen içeri bakınız.

Sonuç: Yüzde 99 kadın, yüzde 1 direksiyon başında vefat etmiş bir erkek.

-Durmuş bir işinizle uğraşıyorsunuzdur. Yanınızdan fırkateyn geçecek kadar yer vardır. Uzun bir kornayla irkilirsiniz. Hemen içeri bakınız.

Sonuç: Yüzde 80 kadın, Yüzde 15 polis, yüzde 4 acemi bir erkek, yüzde 1 nil timsahı...

-Sol şeritte 40 kilometre hızla bir Clio gitmekte, şeridi ortalamakta zorlanmaktadır. Herkes bu arabanın sağından ayar verir.

Sonuç: Yüzde 91 kadın, yüzde 6 koala, yüzde 2 sürücüsüz otomobil prototipi, yüzde 1 acemi erkek

-Araba geri geri park edecektir. Lakin içindeki bünye, direksiyonu hiç hareket ettirmeden, ileri geri yapıp uygun pozisyonun kendiliğinden geleceğini ummaktadır.

Süzün içerisini , süzün süzün korkmayın, sizi görmez!

Sonuç: Yüzde 99 kadın, yüzde 1 yunus...

Yalannnnnnnnnnnnnnnn

Kadın şoför nasıl anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şoför

Şoför

Sokaklarda sefâlet kol geziyordu. Kim kime yardım edecek, destek olacaktı? İşsizlik yaygındı. Çevresi de perişandı. Bir yanı yıkılmaya yüz tutmuş evceğizinin camından yola doğru ümitsizce bakarken bir taksinin kapının önünde durduğunu, içinden de bir yolcunun indiğini gördü. Demek ki taksi şoföründe az çok para olacaktı. Çünkü müşteri indirmişti. Bütün cesaretini ve ümidini toplayarak...
  2. Kadının güzelliği gözlerinden anlaşılır

Kadının güzelliği gözlerinden anlaşılır

Kadınların en can alıcı noktaları gözleri bence.Bir kadın bir bakışıyla herşeyi yapar:DBen bu yazıyı okuyunca ve yapılan araştırmanın sonucunu görünce gözlerime baktım ve anladım bence çok doğru.Gözler kalbin aynasırdır diyorum bende:):) Dünyanın en ünlü estetik cerrahlarından, hocaların hocası kabul edilen Prof. Dr. Melvin Spira: Gözler, güzellik için en etkili bölgedir. Burnun şekli,...
  3. düşük yapıldığı nasıl anlaşılır

düşük yapıldığı nasıl anlaşılır

Merhaba.Gebe olduğumu yeni öğrendim.Ancak etrafımda çok fazla düşük yapmış olan kadın var ve bu da beni etkiliyor.Acaba düşük yaptığımı nasıl anlarım kendi kendime?
  4. Vitamin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

Vitamin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

vitamin eksikliği, vitamin eksikliği hakkında, vitamin eksikliği ile ilgili bilgiler Sevgili melekler, Latince hayat anlamına gelen "vita" sözcüğündan türemiş olan vitamin, günlük yaşamın vücudumuzda bıraktığı etkilerden bizi korumaktadır. Vücut direncimizi sağlamanın önemli bir yolu olan vitaminlerin eksikliği durumunda vücut bazı belirtilerle bizi uyarır. Peki bu belirtiler...
  5. Apandisit Ağrısı Nasıl Anlaşılır?

Apandisit Ağrısı Nasıl Anlaşılır?

apandisit ağrısı nasıl olur, apandisit ağrısı nasıl anlaşılır,apandisit nasıl fark edilir,apandisit ağrısı neden olur, apandisit ağrısı hakkında bilgiler, Apandist, hem erken hem de kadınlarda bulunan bir organdır. Organın asıl adı Apandis (Appendix vermiformis) olarak isimlendirilmekte ve apandisit terimi ise apandisin iltihaplanması durumunda kullanılmaktadır. Apandis konum olarak karın...

Sayfayı Paylaş