gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kadın ve imam nikahı

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 4 aydır eşimden ayrı yaşıyorum. Kocam kocalık vazifelerini yerine getirmiyordu.Namaz kılmıyor, oruç tutmuyor, çalışmıyordu. Münasebetimizden sonra güsul abdestide almıyordu. bütün bunlar nedeniyle ben onu uyarıncada beni dövdü. Şimdi ben bu adamı nasıl boşayacağım boşamak için yüzüne mi söylemem gerekiyor. Mehir olarak vaadettiklerini zaten vermemişti.resmi işlemler için gün bekliyorum ama dini nikahtan nasıl düşerim onu bilmiyorum.BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM...

kadın ve imam nikahı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tecdidi İman ve Nikah Duası

Tecdidi İman ve Nikah Duası

tecdidi iman duası arapça nikah duası nikah arapça dini nasıl yapılır Tecdidi imân: İman Tazeleme Âmentü billah ve bi-mâ câe min indillah, alâ murâdillah, ve âmentü bi-Resûlillah ve bi-mâ câe min indi Resûlillah alâ murâd-i Resûlillah, âmentü billâhi ve Melâiketihi ve kütübihi ve Rüsülihi velyevmil-âhiri ve bilkaderi hayrihi ve şerrihi minallâhi teâlâ vel-ba'sü ba'delmevti hakkun...
  2. Dul Kadın ve Yahudinin İmanı

Dul Kadın ve Yahudinin İmanı

dul kadınlar sitesi dulların mekanı dul kadinlar sitesi kadın siteleri dulkadınlar Bir bayram arefesinde, dul bir kadın yanında babadan yetim kalmış çocuğu ile zengin bir hacının dükkanına girerek, Allah rızası için yardım istedi. Hacı fakir kadına yardım etmediği gibi: - Bıktım sizden nedir bu iş.. Ben sizin için mi çalışıyorum. Defol şurdan, diyerek kovdu. Hacıdan hiç ummadığı bir şekilde...
  3. Tecdid-i İman ve Tecdid-i Nikah Duası

Tecdid-i İman ve Tecdid-i Nikah Duası

Tecdid-i İman ve Tecdid-i Nikah Duasını öğrenmek istiyorum varmı arkadaşlarım ?
  4. imam nikahını nasıl kıydıracağız

imam nikahını nasıl kıydıracağız

Selamlar. Biz imam nikahı kıydırmak istiyoruz, nasıl kıydıracağız ?
  5. İmam nikahı

İmam nikahı

Arkadaşlar merhaba 14 şubatta nişanım olacak şimdi nişanda dini nikahta yapalım istiyorum nikahım nisanda düğünde mayıs ayında olacak internette gördüğüm kadarıyla dini nikahta abdest şart değilmiş aynen böyle yazıyordu. Bana saçma geldi ALLAH katında evli olmamız gerektiği için abdest nasıl şart olmaz bilgisi olan varmı ? İmam nikahı için abdest almak gerekir mi? Nikahta abdestli olmak...

Sayfayı Paylaş