Kadının hayattan istediği 3 şey

Konu, 'Kadınlar' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

1. İkbal Gürpınar kadınların hayattan istediği 3 şeyi yazdı… "Harun Reşit savaşta esir aldığı düşman Generale :
    -Hayatını bağışlarım ama bir şartım var, der. ‘Kadınlar hayatta en çok ne ister?’ budur bilmek istediğim…
    Bu sorunun yanıtını getir ; kurtar kelleni der. General sorar soruşturur bu çetin sorunun yanıtını aramaya başlar ve Kaf dağındaki bir cadının bunu bildiğini öğrenir…. Günlerce gecelerce at koşturur , cadıyı bulur ve sorar:
    -Kadınlar hayatta en çok ne ister?
    -Evlen benimle!!!!….. O zaman öğrenirsin ancak istediğini…
    Bu ölümcül teklifi kabul eder General ve doğru yanıtı alır almaz koşar Harun Reşit’e ve
    -Kadınlar en çok kendi özgür iradeleriyle hareket etmek ister!. Harun Reşit, generalin hayatını bağışlar ancak cadıya da evlenmek için söz vermiştir. İlk gece general bir bakar ki , o korkunç cadı dünyalar güzeli bir afete dönüşmüş .
    Cadı : - Günün sadece yarısı güzel olabilirim, diğer yarısı çirkinim der. Ne dersin? Geceleri seninleyken mi güzel olayım, yoksa gündüzleri dışarıdayken mi?..
    General: - Sen bilirsin kararı kendin ver der. İşte o an korkunç cadı sonsuza dek güzel bir kadın olarak kalır….
    SONUÇ: 1.Kadınlar en çok kendi özgür iradeleriyle hareket etmek isterler.
    2.Özgür iradesiyle hareket eden bir kadın her zaman güzeldir.
    3.İster güzel olsun, ister çirkin olsun her kadın aslında bir cadıdır. :)
    Zevkli bir kadına rastlarsanız zevkiniz, bilgili bir kadına rastlarsanız bilginiz , zeki bir kadına rastlarsanız zekanız gelişir. Hayat kat kattır. Babil’in Asma Bahçeleri gibi teraslar halinde yükselir ve bir terastan bir terasa sizi kadınlar götürür. Ve bugün durduğunuz teras, seyrettiğiniz manzara, gördüğünüz hayat yanınızdaki kadının terası, manzarası ve hayatıdır. Hayatınız seçtiğiniz kadındır
    alıntı

2. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

Cevap: Kadının hayattan istediği 3 şey
    İster güzel olsun, ister çirkin olsun her kadın aslında bir cadıdır. :)

çok doğru demiş emeğine sağlık canım

3. sweety_girl

sweety_girl Yeni Üye

güzelmiş saol pylşm için=)

4. gökçe

gökçe Yeni Üye

Çok şükürki kadınım. Kadınların ne olursa olsun özel yaratıldıklarına inanıyorum.

Paylaşım için sağol.Ellerine sağlık.

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye

Teşekkürler,çok güzeldi..

6. Cevap: Kadının hayattan istediği 3 şey

çok teşekkürler

7. Monera

Monera Forum Okuru

çok güzeldi canım hepimiz cadıyız:D emeğine sağlık :)

8. bella donna

bella donna Yeni Üye

çok güzel teşkkürler:))

9. bere_n_ur

bere_n_ur Yeni Üye

istediği kadr alış veriş ypmk
    istediği kdr gezmk
    istediğini ypmk..bnce bunlr..[​IMG]

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

cokkk şugar bir paylaşım olmuşş canım ellerine saglıkk begendimm gızz...

11. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye

her kadının bir cadıdır :) paylaşımın için teş ederim canımm çok güzel bi yazı olmuş...

12. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

güzel paylasim tsk

13. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Kesinlikle katılıyorum, hatta şu anda TERASIMDA kahvemi yudumluyorum :)

14. aslında her kadın bir cadıdır :D
    sevdim bunu :D

15. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

her kadın biraz cadı dır:f040: ....çok haklılar... teşekkürler :tik:

Kadının hayattan istediği 3 şey konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Üstteki Üyenin İstediği Resmi Bul

denizde yüzenler gs bayrakları esra yazılı avatarlar gs bayragı galatasaray resmi indir Üstteki bir şey istiyor, sen de onun resmini buluyorsun... Mesela ben çikolatalı bir pasta istiyorum. Hadi buyurun...
  2. Herkes Duymak Istediği şeyi Duyar

Kizilderili bir adamla beyaz adam cadde de yuruyorlar.. birden kizilderili adam beyaz adama: cekirge sesi duyuyorum der. fakat beyaz adam: bu kadar kalabalik bir cadde de cekirge sesi duyman imkansiz, yaniliyorsun der. kizilderili usteler hayir duyuyorum der .. daha sonra bir bahceye girerler ve gercekten orada cekirgeler vardir beyaz adam sasirir .. senin kulaklarin farkli der. bu gurultude...
  3. kadınlar ve erkeklerin istediği eş

Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü, 2006'da başlattığı Türkiye'nin aile yapısı çalışmasının sonuçlarını açıkladı. Türkiye İstatistik Kurumu ile 10 Haziran-29 Ağustos 2006 arasında 12 bin 208 evde 18 yaş üzeri 24 bin 647 kişiyle görüşülerek, 48 bin 238 kişinin de bilgisi alınarak gerçekleştirilen araştırmaya göre, Türk erkeği evleneceği kadının güzel, kadın ise erkeğin iş...
  4. Ayrılmak İstediği Eşi Sokak Ortasında Öldürdü

İzmir'de, ayrılmak istediği 3 aylık kocası ile buluşan Pınar Özdemir, öfkeli eşin kurbanı oldu. Sokak ortasında 15 yerinden bıçaklanan kadın öldü.. Pınar Özdemir, henüz 30 yaşındaydı. Yıllar önce ilk evliliğini yaparak Almanya'ya yerleşen genç kadın, bir süre sonra, kendisinden bir de erkek çocuk dünyaya getirdiği kocasından ayrılarak Türkiye'ye döndü. Ardından İzmir'e yerleşen genç kadın,...
  5. Her erkegin duymak istedigi sözler

erkeklerin duymak istediği sözler erkekler sevgilisinden ne ister erkeğin duymak istediği sözler erkeklerin yatakta istedikleri erkekler yatakta ne ister Erkekler çoğu zaman kadınların çok konuştuklarından şikayet eder ancak duymak istedikleri şeyler de yok değil. İşte her erkeğin eşinden, sevgilisinden duymak istediği şeyler.. 1- Pırlanta yüzük mü? Ben böyle hediyelerle mutlu olmam ki!!...
  6. Erkeklerin duymak istedigi nedir?

erkeklerin duymak istediği sözler erkeklerin etkilendikleri sözler erkeği cezbeden erkekleri cezbeden etkilendiği Kadınlar yıllarını partnerlerinin neden hoşlandığını anlamaya çalışmakla harcarlar. Oysa onların duymak istediklerini söylemek veya söyletmek, erkekler için birşeyler yapmaktan daha etkili olabilir. İşte erkeklerin kadınlardan duymaktan hoşlandıkları şeyler.. 1) Onunla yeni...
  7. kadın istediği erkeği elde eder ama.........

Kadının isteyipte yapamdığı şey olmadığını düşünüyorum.Her konuda kadın başarılıdır.Yeterki gönülden istesin:) Erkeklerin aklı bir taraflarında olup, kafasını çalışmayanları salak muhabbetlerinde muhteşem!! vecizeler patlatırlar: "Bu dünyaya kadın olarak gelmek vardı anasını satayım..." derler, "Kimle istesek onunla beraber olurduk..." Salak olduklarından, bir kadınla...
  8. Bir kadın istediği erkeği elde eder ama....

istediğin erkeği elde etmek kadın istediğini nasıl belli eder Salak olduklarından, bir kadınla bir kez yatabilmeyi "müthiş bir başarı, çocuklara miras bırakılacak bir skor, tarihi bir zafer, duvara atılacak bir çentik, Guinness rekorlar kitabına girecek bir kayıt" olarak algılarlar... Oysa bir kadınla bir kez beraber olmak başarı değildir, bizzat yenilgidir... Bir kadın...
  9. Öğrencilerin İstediği Öğretmen Profili...

1. Çocuk ruhundan ve psikolojisinden anlamalı, 2. Her hareketiyle öğrencilere örnek olmalı, 3. Öğretimden çok eğitime yer vermeli, 4. Etkileyici ve akıllıca konuşmalı, 5. Yazısı okunaklı olmalı, 6. Çağdaş, sosyal, güncel olmalı 7. Öğretmeyi seven, öğrenmeyi sevdiren bir kişi olmalı, 8. Öğrencisiyle uyum içinde, tatlı sert olmalı 9. Olaylara zaman zaman öğrenci gözüyle bakabilmeli, 10....
  10. Sibel Can'ın İstediği Para Finikelilere Çok Geldi !

sibel can sibel can haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi şarkıcılar için yaz ayları demek festivaller demek, ekstralar demek. Festivallerin gedikli şarkıcılarından Sibel Can da hızlı bir yaz sezonu geçiriyor her zaman olduğu gibi. Ancak Finikeliler bu yaz Finike Festivalinde Sibel Can'ı dinlemekten vazgeçmişler. Sebebi ise Can'ın istediği 160 bin TLnin halka çok gelmiş olması. Sibel...

Sayfayı Paylaş