gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

kadının sözlüğü

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

bakın kadın ne diyomuş ne demek istiyomuş

Kadin bunu söyler: Ama gercegi budur:
    Evet: Belki
    Hayir: Belki
    Belki :Hayir
    Özür dilerim...: Zaten her zaman benim dedigim olur.
    Biz istiyoruz ki...: Ben istiyorum ki...
    Naparsan yap: Buna yanacaksin
    Konusmamiz gerek... essizce otur, agzini kapat ve beni dinle..
    Git: Gitme
    Ben kizgin degilim: Tabii ki kizginim
    Yeni perdeler istiyorum :Yeni perdeler, halilar, kanepeler ve bulasikmakinesini istiyorum
    Galiba bisi duyuyorum: Uyumani istemiyorum
    Beni gerçekten seviyormusun? ana bisi anlatmam gerek ama bunu sevmiyeceksin.
    Iki dakika sabret :Keyfine bak, bu daha yarim saat felan sürer
    Beni sisman mi buluyorsun?: Güzel oldugumu söyle
    Insanlarla daha iyi muhattap olman lazim: Sus ve dinle.
    Bagirmiyorum :Evet, bagiriyorum yoksa dinlemiyorsun!

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    :D çok doğru. paylaşımın için teşekkürler.

kadının sözlüğü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sözlük

Sözlük

Bir meselenin aslını araştırmaya, mesnetsiz söz ve yargıları reddetmeye; sabırlı çalışmayla elde edilecek parlak paşarılara delalet eder.Rüyanızda bir sözlük gördüyseniz, kendinize değil de sürekli başkalarına güvendiğiniz anlamına gelir
  2. Mitoloji Sözlüğü

Mitoloji Sözlüğü

A Abas – Mezanize’nin oğlu,su içmesiyle alay ettiği için Demeter, onu kertenkele yaptı, Kalkanında büyüleyici güç varmış. Abaris – İskitya’lı Apollon rahibi, Tanrı, ona kahinlik de öğretmişti. Hiç yemek yemeden yaşar. Apollon’un attığı altın bir oka biner, dünyayı dolaşırdı. Abderos – Trakya’da Nestos (Karasu) nehrinin Ege’ye döküldüğü yerdeki Abdera kentinin kahramanı. Abidos...
  3. Kedi sözlüğü

Kedi sözlüğü

kedi sözlüğü Aguti Kedinin kürkünün zemin rengi Albino Kedilerin derilerindeki pigment eksikliği sebebi ile tüy renginin beyaz ve göz renginin pembemsi olması Ailurophobe / Eylurofob Kedi ve köpeklerden aşırı derece korkma Amputi Üç bacaklı engelli kedi Bakteri Hastalıklara sebep olan mikro-organizmalar Barınak Sokak hayvanlarının koruma amaçlı olarak muhafazaya alındığı...
  4. IVF Sözlüğü

IVF Sözlüğü

Sevgili melekler test sonuçlarımızda, sıkça rastladığımız ve bizim anlayamadığımız merak ettiğimiz tıbbi terimler vardır.Anlamlarıyla birlikte işte size bir kaç terim:) Agonist Doğal bir hormonun kopyası olarak üretilen sentetik hormon. Amenore Adet görmemedir. Amniosentez Gebelik sırasında fetusun içinde bulunduğu sıvının bir kısmının alınarak ,bebeğe ait hücrelerin tahlili. Androlog...
  5. Kadınların bilmesi gerken kozmetik sözlüğü

Kadınların bilmesi gerken kozmetik sözlüğü

kozmetik sözlüğü, hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Evet Melek'ler, her kadının bilmesi gereken kozmetik sözlüğü hakkında ki bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz sizlerle... Artık kozmetik ürünlerin içeriği.nde neler yer alıyor, ne işe yarıyor ve dahasını bileceksiniz Melek'lerim:) AFTER SUN MOISTURIZER: Güneş sonrası nemlendirici. AHA (Alfa-Hidroksit Asit): Çoğu meyvelerden elde...

Sayfayı Paylaş