Kadının YaradıLışı

BaL

Yeni Üye
Üye
Kadının YaradıLışı
dün buLdum bu siteyi biraz inceLedikten sonra kıskandım kadın dayanışmasını kadın muhabbetLerini ve hemen üye oLdum beni çok harika karşıladınız hepinize çok teşekkür ediorum :)
dün akşam saatLerce sevgiLime bahsettim bu siteden onunda çok hoşuna gitti böLe bi yere üye oLmam sonra saatLerce "kadın" hakkında konuştuk 2 senedir bana hayat arkadaşLığı yapan sevgiLimden dün çok şeyy duydum onun kadına verdiği değeri dinLedikçe ona tekrar tekrar hayran kaLdım ve bana söyLediği bi sözü sizinLe payLaşmak istedim
umarım beyenirsiniz kii beyeniceğinize eminim :)

Kadin erkegin kaburgasindan yaratiLdi, ayakLarindan yaratiLmadi, öyLe oLsaydi eziLirdi; üstün oLmasin diye basindan da yaratiLmadi. ama göğsünden yaratiLdi, esit oLsun diye, koLun biraz aLtindan korunsun diye.! kaLp hizasindan seviLsin diye !

Ce: Kadının YaradıLışı

Duyduğum en güzel cümleyi yazmışsınız, gerçektende sevdim sağolun paylaştığınız için

benimde hoşuma gittii beyeniceğinizi düşündüm ;) beyenmeniz çok mutLu etti benii

Cnm bunu düşünen ve düşündüğünü çok açık gönülle

dile getıren bir Erkekle evlenmek için

fazla düşünme bence

sizi şimdiden kutlarım............

evet balım gerçekten çok güzel ve doğru bir söz söylemiş arkadaşın bizim adımızada kendisine teşekkür ettiğimizi söylersen sevinirim:)

söLerim tabii beyenmeniz onu çok mutLu eder:) zaten böLe bi siteye üye oLmam onu acaip sevindirdii :)

Aaa Bal'ım ben bunu kaçırmışım ya. Ne güzel bir söz bu gerçekten. Çok hoş...

Teşekkürlerimi ilet kendisine, etkileyici bir ifade.

Evlilik konusunda da yani, bilmiyorum ama, yani.. Anlarsın :) Fear doğru söylüyor.

kısmet biLgem kısmett artık seviLmicek gibi bi adam deiL ama evLiLik zor işte nekedar seversen zor karar veriorsun :) ama bişi itiraf edimm BEN ONA RESMEN AŞIĞIM :)

Umarım hakkınızda hayırlısı olur... Umarım birlikte çok mutlu olursunuz, bence öyle de olacaksınız :)

Evlilik demek zorluk demek değil, zorlukları birlikte yaşamak demek bence...

Doğru kişi olunca anlıyorsun ve "iyi ki yapmışım" diyorsun...

"Ben ona resmen aşığım.....
iyi ki yapmışım......" demen dileğiyle :)

Benzer Diğer Konularımız !

Geri