gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kadınlar diyor kii :erkekleri neden severiz??

Konu, 'Kadınlar' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

1. Çünkü güçlü kollarında kendimizi güvende hissediyoruz. 2. Çünkü bizden farklılar. 3. Çünkü hepimiz birer mazosistiz bize acı çektiren seyler hosumuza gidiyor.
    4. Çünkü banyodan ıslak ve bellerine sarılı bir havluyla çıktıklarında çok seksiler.
    5. Çünkü bokser'ları onlara çok yakışıyor.
    6. Çünkü yapılı vücutlarına,adelelerine asla karşı koyamıyoruz.
    7. Çünkü akşam yemeği için yaptıkları sadece omlet olsada bu büyük bir ustalıkmıs gibi gurur duyuyorlar.
    8. Çünkü öpüşürken gözlerimizi açıp baktığımızda o "aşk sarhoşu bakışını" paylaştığımızı görüyoruz.
    9. Çünkü annesiyle konuşurken birden nasıl olupda anne kuzusuna dönüştüğüne inanamıyoruz.
    10. Çünkü arabamız,televizyonumuz veya müzik setimiz bozulduğunda "ben hallederim" edasıyla tamir etmeye çalışıyorlar.
    11. Çünkü saçımızla oynadıklarında nasıl bu ! kadar yumuşak olduğuna inanamadıklarını söylüyorlar.
    12. Çünkü bize,ilk defa bizi önemsediklerini açıklerken utanıp sıkılıyorlar.
    13. Çünkü **** yapmadan hemen önce bizi incitmemesi için saatlerini çıkartıyorlar.
    14. Çünkü bir şeye konsantre olduklarında alınlarında minik bir çukur oluşuyor.
    15. Çünkü yaramazlık yapmış küçük bir çoçuk gibi gözümüzün içine endişeyle bakıp biz gülene kadar öyle kalıyorlar.
    16. Çünkü alışverişten nefret etseler bile bizimle gelip çantalarımızı taşıyorlar.
    17. Çünkü göğüslerimize büyülenmiş ve hipnotize olmuş gibi bakıyorlar.
    18. Çünkü tişörtlerini veya kazaklarını bizden farklı olarak,boğaz kısmından tutarak çıkarıyorlar ve bu onları daha seksi yapıyor.
    19. Çünkü restoranda yemeğimizi beğenmezsek bizimle tabaklarını değiştiriyorlar.
    20. Çünkü maç yaparken sürekli düşüp sakatlandıkları halde,basit bir düşmeden ödleri kopuyor.
    21. Çünkü e-mail'imize eğlenceli ve erotik mesajlar yolluyorlar.
    22. Çünkü dans ederken o güçlü kolları birer yastığa dönüyor.
    23. Çünkü sinemada elele,kolkola hatta yanak yanağa film seyretmek çok zevkli.
    24. Çünkü boynumuzun arkasından öpülmek muhteşem bir duygu.
    25. Çünkü bizi dizlerine oturttukları zaman "ağır mıyım?" diye sorduğumuzda "HAYIRRRR" diyorlar =)
    26. Çünkü yeni traş olmuş,yumuşak ve mis kokan yüzlerine dokunmak müthiş bir duygu.
    27. Çünkü kalabalık bir ortamda,bizi korumak veya yol göstermek için,ellerini nazikçe sırtımıza koyuyorlar.
    28. Çünkü onların büyük,sıcak ellerinin içinde bizim elimiz küçücük ve narin kalıyor.
    29. Çünkü traş köpüğü içindeki yüzleri çok tatlı.
    30. Çünkü egzersiz yaparken çok seksi oluyorlar.
    31. Çünkü arkamızdan gelip bize sıkıca sarılıyor ve öpüyorlar.
    32. Çünkü kirli sakal onlara çok yakışıyor.
    33. Çünkü hava buz gibi olduğunda üşüdüğümüzü söylediğimiz zaman,üstlerindeki montu vermekten çekinmiyorlar.
    34. Çünkü gitmek istediğimizde yaramaz çocuklar gibi bacaklarımıza yapışıp,gitmemize izin vermiyorlar.
    35. Çünkü ! suçlu olduklarını yüzlerine vurduğumuzda bunu kabul edip pis bir gülümseme takınıyorlar.
    36. Çünkü en önemli olay için bile hazırlanmaları sadece 3 dakika sürüyor.
    37. Çünkü söylediğimiz bir sözü anlayamadıklarında en tatlı ses tonlarıyla "Efendim canım?" diyorlar.
    38. Çünkü erkek arkadaşlarıyla çene yarıştırdıkları halde,bizi yemeğe çağırırken dilleri tutuluyor!!!
    39. Çünkü bizi eve bıraktıklarında gözlerinde o "Seni gecenin ilerleyen saatlerinde arayacagım" diyen seksi ve muzip bakıs var.
    40. Çünkü gün içinde ne kadar ser olsalarda uyurken bir bebeğe dönüyorlar.
    41. Çünkü kız arkadaşlarımızla olan sorunlarımızı çözmeye çalışıyor ama işin içinden çıkamıyorlar.
    42. Çünkü özel günlerde,hatta canları istediği her zaman bize çiçek gönderiyorlar.
    43. Çünkü yaptığımız yemek kötü bile olsa,dünyanın en güzel yemeğiymiş gibi davranıp iştahla yiyorlar.
    44. Çünkü sabah uyandıklarında kısık sesli,saçları dağılmış ve gözleri şiş oluyor.
    45. Çünkü hiç sebepsiz yere elimizi sımsıkı tutup öpüyorlar.
    46. Çünkü onlarda bizi seviyor!!!!!!!...

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadınlar diyor kii :erkekleri neden severiz??
    teşekkürler:)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evet ne kadar bazen kızsamda kocişimi seviyorum. gerçekten erkekleri sevmeden omuyo emeğine sağlık çok geçerli sebeplerden seviyoruz onları :D

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

valla ne kadar gecerli sebepler varmış erkekleri sevmek için :D

5. Lucifer's

Lucifer's Forum Okuru

İlk defa biforumda erkeklerin övüldüğünü gördüm

6. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ne den canım biz erkek düşmanı diiliz kii;;
    hepimizin eşleriiiii , sevgilileri varrrrr...

7. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canım paylaşım için. Bende kocişimi çooooook seviyorum. Ona bunu söylemediğim için bana kızsada duymasın çoooook seviyorum...

8. babanne

babanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ama sanki bu tanımlamalar evlilikten önceki erkek tanımlamaları gibi

yaşasın kötülük:hihi:

9. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

10. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evlilik öncesi bukadar inceliği bir arada görebilirisn ama sonrasıda meçhul dermişim nerde bukadar övülesi ince eş yada sevgiliya bukadar övülecek kadar erkekleri abartmayalım kızlar ya

11. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler.

12. şahmaran

şahmaran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bir kadın erkeğinden ne ister;yanında olduğunu hissettirmesini,ona destek olmasını ve onu koruyup kollamayı en önemliside güven tabiki
    Bende eşim ile hayatımı birleştireli yaklaşık 5 yıl oldu ve hani derler ya evlendikten sonra eşler değişir diye ben böyle bir değişiklik görmedim eşimde..Tam tersine oğlumun doğumuyla daha da perçinleşti aramızdaki bağ..

13. Monera

Monera Forum Okuru

emeğine sağlık yalnız her erkeğin böyle olduğu söylenemez..=)

kadınlar diyor kii :erkekleri neden severiz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar aslında ne diyor

kadınlar aslında ne diyor

1. "İyi" Bu bir kadının haklı olduğunu bildiğini ancak canı daha fazla tartışmak istemediğini gösteren bir sözcüktür. İyi sözcüğünü bir kadının nasıl göründüğünü anlatmak için asla kullanmayın aksi takdirde yeni bir tartışmayı başlatırsınız. 2. "Beş dakika" Bu kadınına göre değişmekle beraber en azından yarım saat demektir. Sadece sizin maç izlemenizi...
  2. Kadınlar makyajı neden sever?

Kadınlar makyajı neden sever?

Kendine bakmayı sevmeyen öyle yada böyle pek makyaj yapmayan madın yoktur sanırım.Hepimiz günlük hayatımızda ve özel günlerde makyaj yapmışızdır..Bazı bayanlar çok daha düşkündür makyaj olayına evden bir adım daha çıksalar illaki yüzlerinde bir makyaj olacak peki kadınlar neden seviyor makyajı dersiniz? Kadınların neden makyaj yapmayı sevdiklerini araştıran bilim adamları, yüzünü aynada...
  3. Depresyon kadınları neden sever?

Depresyon kadınları neden sever?

"Kadın olmak depresyon açısından başlı başına bir 'risk'. Rutin ev temizliği, çocuk ve hasta bakımı, hemşirelik, âdet döngüsü depresyonu tetikleyebilir...HATİCE YAŞAR 'Nasıl olduğunu, nerden çıktığını anlamadım. Bana tamamen yabancı bir duyguydu. Daha önce hiç bilmediğim bir yaşamdan zevk almama, her an çılgınca şeyler yapabilme ruh hali. Sevdiğim insanla yollarımız ayrılmıştı bir süre...
  4. kadınlar erkekleri niye sever

kadınlar erkekleri niye sever

çünkü.......................... 1.Omuzları ergonomiktir. 2.Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler. 3.İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. 4.Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar. 5.Traş olduklarında yanakları yumuşacık olur. 6.Hesabı ödemek için istekli olurlar. 7.Büyüyünce bize bakma hayalleri kurarlar. 8.Çiçek alırlar....
  5. erkekler kendilerinden korkan kadınları severler

erkekler kendilerinden korkan kadınları severler

ERKEKLER KEDİLERİNDEN KORKAN KADINLARI SEVERLER... Şimdi aklı evvel erkek takımı hemen itiraz edecektir... “Ben karımın, sevgilimin, benden korkmasını değil, bana saygı duymasını isterim...” türü zibidi laflar üretecektir... Geçeceksin saygı maygı gibi kamuflajları... Onun altında yatan basbayağı korkudur... Çünkü erkek “korku salmak, tehdit etmek dışında” kadına hükmedemeyeceğini...

Sayfayı Paylaş