gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kadınlar evlenmek için doktorları tercih ediyor

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Beni ne doktorlar istedide gitmedim [​IMG] Demekki bu sözde varmış bir keramet

Uluslararası araştırma şirketi Synovate’in yaptığı ankete göre kadınlar evlenmek için en çok doktorları tercih ediyor. En az güvenilen meslek sahipleri sinemacılar, müzisyenler, gazeteciler ve reklamcılar...

ANKARA - Uluslararası araştırma şirketi Synovate’in Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Malezya ve Güney Afrika’da 5500 kişiyi dahil ederek yaptığı anket, en imrenilen mesleğin doktorluk olduğunu ve en çok doktorlara güvenildiğini ortaya çıkardı.

Synovate’den yapılan açıklamada anketin, film sanatçıları, müzisyenler, gazeteciler ve reklamcıların en az güvenilen meslek sahipleri olduğunu ve bu mesleğe sahip kişilerle evlenmenin tercih edilmediğini gösterdiği belirtildi.

Açıklamaya göre, katılımcıların yüzde 16’sı evlenmek için tercihini, doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarından yana kullandı.

Synovate, yeni tanışan insanların birbirlerine yönelttiği ilk sorunun “mesleğiniz nedir” olduğuna, ismin daha sonra sorulduğuna dikkati çekti.

kadınlar evlenmek için doktorları tercih ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık tiyatroyu tercih ediyorum

Artık tiyatroyu tercih ediyorum

Yıılara meydan okuyan güzellik aydan şenerden samimi sohbet ayrıntılar haberimizde AYDAN ŞENER, TİYATROYU TERCİH ETTİ 'ÇILGIN YENGE' İSİMLİ OYUNDA ROL ALAN AYDAN ŞENER, BAŞLARDA ÇOK TEDİRGİN OLMASINA RAĞMEN SAHNEDE ALKIŞI DUYMANIN KEYFİNİ YAŞADIĞINI BELİRTTİ 'Kayıt Dışı' programının bu haftaki durağı Aydan Şener'in rol aldığı 'Çılgın Yenge' oyununun kulisi oldu. Bir süredir devam...
  2. Kadınlar erkeklerde kirli sakalı tercih ediyor

Kadınlar erkeklerde kirli sakalı tercih ediyor

sakallı ünlüler kirli sakal sakal tipleri çeşitleri kirli modelleri İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kirli sakallı erkekleri ‘sert, olgun, erkeksi, daha çekici ve uzun dönemli ilişkiye uygun’ buluyor İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, tıraşlı ya da uzun sakallılardan çok “kirli sakal” bırakan erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu. Northumbria Üniversitesi...
  3. Kadınlar neden genç erkek tercih ediyor?

Kadınlar neden genç erkek tercih ediyor?

rus kadınlar nelerden hoşlanır rus kadınları nelerden hoşlanır Ünlüler dünyasından bir çok kadın kendinden küçük erkeklerle birliktelik yaşıyor. Anadolu'da "Kendinden yaşça büyük kadınla evlenen erkek zengin olur" deyişi bu olayın sadece şimdiye değil geçmişe de özgü olduğunu anlatıyor. Şimdilerde toplumda sıkça görülen yaşça büyük erkekle birliktelik, çiftler ünlü olunca daha dikkat...
  4. Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

slm kızlar ; Biliyorsunuz ki bebek için tedavi görüyorum ama kendi doktoruma gitmek istemiyorum yaşım genç kendiliğinden olur diye oyalayıp duruyor beni :tsk: bende başka doktora gitmeye karar verdim bir kaç doktora gittim ama memnun kalmadım hala da araştırıyorum istiyorum ki bir doktor olsun doğuma kadar hatta hep benim olsun ilgilensin benle istiyorum sizin bana önereceğiniz doktor ve...
  5. Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

en iyi market en iyi market hangisi Sevgili melekler, eskiden pazarlar ve mahalle bakkalları vardı. Birer ikişer süpermarketlerin çıkmasının ardından sektör büyüdü ve dev marketler zincirleriyle tanıştık. Şimdilerde birçok marketler zincirinden alışveriş yapıyorurz ama hepsinde fiyatlar da değişik oluyor. Farklı zamanlarda farklı ürünlerde yapılan indirimleri takip ettiğinizde hayli karlı...

Sayfayı Paylaş