Kadınlar neden dedikodu yapar Dedikodu mekanı :)

vala sızınkı daha zor :D neysem ben artık uyımm kızlarr optumm sızı cok youldumm gene gorusuruzz kızz papatya bana rep gondermedın rep rep rep rep rep :D optummmm

burda tanıdıgım bi kız var ona gittim oturuyoruz dediki bana işte bilgisayarı kocana versem yaparmı diye tamam olur dedım yapar sonra kız ertesi gun gelmiş butun goguslerı acıkta egılıpte gostrerıyo kocama ay bı karsına gectim git giyim bacım sonra gel dedim kız kıpkırmızı oldu bi gorsenız

pis o..p..u...uyuz oluyorum böle kadınlara.........bacım sen üst komşua giderken son model süslenir gidermisin...komşum öle geliodu parfüm kokusu yıkıodu ortalı....en sonunda didim..benim evime adam aklılı gel bu ne dedim.........parfümü geçtim....mini etegi giyip geliodu y..o..m

pis o..p..u...uyuz oluyorum böle kadınlara.........bacım sen üst komşua giderken son model süslenir gidermisin...komşum öle geliodu parfüm kokusu yıkıodu ortalı....en sonunda didim..benim evime adam aklılı gel bu ne dedim.........parfümü geçtim....mini etegi giyip geliodu y..o..m
yurube erkek fatmam kim tutar senı :D

Geri