gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kadınlar öküz severmiş ????

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kadınlar öküz sever !

Bir kaç gün önce Rectoa'nın yazısında "Kadınlar Hintli gibidir öküze taparlar" cümlesini okuyunca kitabi bir iki defa başa sardım,tekrar okudum.Kadınlar için yapılmış en doğru eleştirilerden biri olmuş.Evet kadınlar öküz sever bunu kabul ediyorum.

Kadınların öküz sevdiğini kabul ettik etmesine ama bu cümle; kadınlara, öküz türündeki adamlara aşık oldukları için bir eleştiri olsada, erkeklerin bir kısmının öküze benzediğinin de itirafıdır.Peki erkeklerin bazılarını öküz sınıfına sokan özellikleri neler ?

1.Öküz erkekler tahmin edebileceğiniz gibi çok zeki olmazlar.Kadının kuvvetli çenesi ve kurnaz oyunları karşısında kısa sürede nakavt olurlar.Çenede yenik düşen adam kolay toparlanamaz.Kılibik olmaya müsaittir.Hayatın müşterek olduğu laf salatasını yapın, bulaşıkları yıkatın.

2.Kadının ufacık bir bakışından, işvesinden,ses tonundan hatta ayak bileğinden "trene bakan öküz" sendromuna kapılıp, fantezilerinin esiri olurlar.Bu aşamaya gelmiş adam bir dediğinizi iki etmez.Süründürün.

3.Bu erkekler çoğunlukla bir gıda şirketinin veliahtı olur "peynirciler kralı" "zeytinoğulları'nın veliahtı" "höşmerimcigiller prensi" gibi lakapları vardır. Aileleri büyük olunca haliyle arabaları, göbekleri,cüzdanları kocaman olur. Bu öküz pardon prenslere (!) mankenler ve sarışın güzel kızlar hasta olur. "çokk tatlı göbeğinnnn var safffetttt" en sevdikleri hint şarkısıdır.Güzel değilseniz çok şanslısınız.

4.Çapkın,kibirli ve şiddete meraklıdırlar."1500 kadınla yattım hiç bişey anlamadım" demeleri, kadınların iç çamaşırlarını sahneye atmalarına yeter.Koluna bir haftalığına taktığı kadını duvardan duvara çarpması,öküzlüğün sevgi gösterisidir.Yüzü gözü morluk içindeki hatun "Miami'ye gittik deniz kestanesi battı" diyerek sevgili öküzünü ve cüzdanını bir kaç gün daha garantiler.

5.Giyim zevkleri başıboştur. Elvis Presley ve İbrahim Tatlıses arasında bocalarlar. Kol manşetlerinde isimlerinin baş harfi yazan pahalı gömlekler, altın kol düğmeleri, parıltılı ceketler giyerler ama malum "sırtına altın semerde vursan....." atasözü gereği bu zahmetler boşadır.Hintli değilseniz bu erkeklerden kaçın.Metroseksüel yapacağım diye uğraşmayın,boşa gider.Sonuçta bir tane makyajlı öküzünüz olur.

Tapılan öküzün cinsi, kadının Hindistan'ın hangi bölgesinde yaşadığına göre değişir.Yazdığım özellikler benim yaşadığım yukarıdelhi bölgesinin öküz türü.Sizin oralarda kimbilir ne öküzler vardır, allah bereket versin :)

(alıntı)

2. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadınlar öküz severmiş ????
    gercekten dogru tspit ya emeginize saglık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sağoll sedoşumm teşşekürlerrr

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

evet çok doğru bir tespit canım emeğine sağlık:)

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cok dogru bana göre tskler güzel bir paylasım

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:cah:teşşekürler kzıalr yorumalr içinn

7. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha koptum ya bu kdr olur:D:D

8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sağol tatlım

kadınlar öküz severmiş ???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar çirkin sever'  miş

Kadınlar çirkin sever' miş

Bazen güzel kadınların yanında çirkin erkeklere rastlarız. “Aman bu kadının ne işi var bu adamla” diyebiliriz. Hatta bunun üzerine şarkılar bile vardır.”Bir güzeli bir çirkine verseler, güzel ağlar çirkin güler bir zaman” Öyle midir gerçekten? Elbette hayır. Görücü usulü yada töre dışında kalan seçimler tamamen özgürdür. Yani kimse evlenmiş olmak için, yada evde kalmasın diye çirkin biri...
  2. Kadınlar çirkin sever' miş

Kadınlar çirkin sever' miş

Bazen güzel kadınların yanında çirkin erkeklere rastlarız. “Aman bu kadının ne işi var bu adamla” diyebiliriz. Hatta bunun üzerine şarkılar bile vardır.”Bir güzeli bir çirkine verseler, güzel ağlar çirkin güler bir zaman” Öyle midir gerçekten? Elbette hayır. Görücü usulü yada töre dışında kalan seçimler tamamen özgürdür. Yani kimse evlenmiş olmak için, yada evde kalmasın diye çirkin biri ile...
  3. Kadınlar makyajı neden sever?

Kadınlar makyajı neden sever?

Kendine bakmayı sevmeyen öyle yada böyle pek makyaj yapmayan madın yoktur sanırım.Hepimiz günlük hayatımızda ve özel günlerde makyaj yapmışızdır..Bazı bayanlar çok daha düşkündür makyaj olayına evden bir adım daha çıksalar illaki yüzlerinde bir makyaj olacak peki kadınlar neden seviyor makyajı dersiniz? Kadınların neden makyaj yapmayı sevdiklerini araştıran bilim adamları, yüzünü aynada...
  4. kadınlar erkekleri niye sever

kadınlar erkekleri niye sever

çünkü.......................... 1.Omuzları ergonomiktir. 2.Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler. 3.İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. 4.Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar. 5.Traş olduklarında yanakları yumuşacık olur. 6.Hesabı ödemek için istekli olurlar. 7.Büyüyünce bize bakma hayalleri kurarlar. 8.Çiçek alırlar....
  5. Kadınlar Maço Sever

Kadınlar Maço Sever

Ben şahsen çok romantik duygusal erkeklerden hoşlanmam...Hele metroseksüellerden hiç hazetmem :D:D Bana göre erkek biraz maço olacak...Kadınların genelide benim gibi düşünüyormuş melekler... Peki sizin düşünceniz nedir bu konuda :tik: Metroseksüellik dünya basının gündemini hâlâ meşgul etse de, yapılan araştırmalar kadınların ’sert’ erkekleri tercih ettiğini kanıtlıyor. Amerika’daki 18...

Sayfayı Paylaş