Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kadınların Erkeklerden Gizlediği Gerçekler
kadınların sırları
kadınların gizledikleri
kadın erkek ilişkileri

Biz bayanların alışverişe olan tutkunluğu malum... Bazen bu alışverişler sonrası aldıklarımızı eşimize göstermekten zevk alsakta bazılarımız ise alışverişte aldıklarının birçoğunu gizlemeyi tercih ediyor. Yaplan araştırmalara göre kadınların alışveriş konusun da erkeklerden gizlediği gerçekler ise şunlar;

kadin-ec.jpg

İngiltere'de yapılan bir araştırmada kadınların önemli bir kısmının alışverişte ne kadar para harcadığını tam olarak kocasına söylemediği belirtildi.

Buna karşılık erkeklerin yüzde 10'undan daha azı böyle bir yalana başvuruyor. Erkeklerin yalanı ise başka alanda.

İngiltere'de alışveriş alışkanlıkları ile ilgili yapılan araştırmada çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. Araştırmada İngiltere'de kadınların önemli bir kısmının alışveriş hakkında kocasına yalan söylediği tespit edildi. Kadınların alışverişte kıyafete ne kadar harcadığını bir sır gibi tuttuğu kaydedildi.

ERKEKLERİN GİZLİ TUTTUĞU KONU İSE...

Araştırmaya katılan kadınların yüzde 37'si yeni bir elbise veya bir çift ayakkabı aldığını itiraf etmiyor. Erkeklerde ise bu oran sadece yüzde 9. Ama erkeklerin gizli tutup da suçluluk duyduğu konu ise kendi ilgi duyduğu araç gereçleri satın alması ve bunu karısından saklaması.

Anket 1363 yetişkinle yapıldı. Ankete katılan erkeklerin yüzde 29'u cep telefonu, tablet bilgisayar ve video oyunu gibi gereçler için yaptığı alışverişin üzerini kapatmaya çalışırken bu oran kadınlarda sadece yüzde 6.

Çocuklar için yapılan alaışverişte de aynı durum gözlemleniyor. Kadınların yüzde 29'u içinde çocuklar için de harcanmış alışverişleri kocasından sakladığı, erkekelrde ise bu oranın yüzde 6 olduğu kaydedildi.

Alışverişte harcanan paranın miktarı da gizlenen konular aarsına giriyor. Yatırım sitesi nutmrg.com'un yaptığı araştırmada ekonomik krizde bu durumun çok daha önem arzettiği belirtildi. Nutmeg'in yönetim kurulu başkanı Nick Hungerford "Çiftlerin birbirlerine en çok yalan söylediği konu kıyafete harcanan para" dedi.

Araştırmaya katılanalrın beşte biri gizli alışverişin ilişkilerini olumsuz etkildeiğini itiraf edyiyor. Bazı durumlarda ise bu ayrılmalara ve boşanmalara kadar gittiği de olduğu ifade edildi.

bende söylemem esime bugün sunu aaldim bunu aldim diye.. ilgilense zaten sorar naptin bugün diye o sormuyor diye bende anllatmam.. gizledigimden degil ama :D

Geri