gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kadınların gönlünde yatan yakışıklı Colin Farrell resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

colin farrell resimleri colın farel colin farel farrell fotoğrafları

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadınların gönlünde yatan yakışıklı Colin Farrell resimleri
    hicde yakisikli degil bence................

kadınların gönlünde yatan yakışıklı Colin Farrell resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Colin Farrell

Colin Farrell

colin farrell çocukları Colin Farrell Gerçek Adı: Colin James Farrell Doğum Yeri: Castleknock, Dublin, İrlanda Doğum Tarihi: 31.05.1976 Boy : 1.78 m Onu Ünlü Yapan Ne? Joel Schumacher'in Tigerland (2000) filmindeki Roland Bozz rolü Birliktelikleri: Sevgilisi: Kim Bordenave, model Eşi: Amelia Warner, aktris; 2001'de evlendiler; 2001'de boşandılar Ailesi: Babası: Eamon Farrell,...
  2. Zara - Hasretinden Yandı Gönlüm

Zara - Hasretinden Yandı Gönlüm

zara hasretinle yandı gönlüm notaları gönlüm dağlarda nota Hasretinden yandı gönlüm Yandı yandı söndü gönlüm Evvel yükseklerden uçtu Düze indi şimdi gönlüm Aramızda karlı dağlar Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrımı dağlar (bağrımda kışlar) Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü gönlüm Gelecektin gelmez oldun Halimi hiç sormaz oldun Yaralarımı...
  3. Metin Özülkü - Yandı Gönlüm

Metin Özülkü - Yandı Gönlüm

Yalan değilim hazır değilim Senden sonra olanlara razı değilim Mecbur değilim senden arta kalanlara Ömür boyu seninleydim isterdim inanmak Boşver beni ah bir utan bana yaklaşma Yandı gönlüm bir masaldı gözümü aldı Dumanı sardı sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı Yandı gönlüm bir masaldı gözümü aldı Dumanı sardı sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı. Yalan...
  4. hasretinle yandı gönlüm-nota

hasretinle yandı gönlüm-nota

hasretinle yandı gönlüm notaları hasretinle yandı gönlüm nota yandi nota hasretinden notaları notası
  5. Colin Farrell resimleri

Colin Farrell resimleri

Colin Farrell birçok kişi tarafından hayranlık duyulan kişi özellikle de genç kızlar tarafından büyük bir hayran kitlesi var Göstermiş olduğu oyunculuk başarısının yanısıra karizmatik kişiliğiylede kendinden söz ettiren sanatçının şimdi resimlerini hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş