gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadinlarin HoŞlanmadiĞi Erkekler

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yapılan araştırma ve anket sonuçlarına göre, çoğu kadın, temiz ve bakımlı erkek seviyor. Tanışma aşamasında farkedilemeyen önemli ayrıntılar, daha sonra ilişkinin sonunu getirebiliyor. Ana kuzusu sevilmiyor Kadın, birlikte olduğu erkeğin anne sözünden çıkmayan bir süt kuzusu olduğunu görmeye hiç tahammül edemez.
    TV karşısında yayılmak
    Kadınlar, erkeğin eline kumandayı alıp zap yapmasından nefret eder.
    Traşlı olmalı
    Her gün traş olan erkeğe bütün kadınlar bayılır. Sakalı çıkmayan erkekler de kadına dayanılmaz gelir. T
    er kokma
    Kadınlar, hoş kokmayan erkeklerden kaçar.
    Bol pantolon
    Aşırı bol bir pantolon erkeğin fiziğini kötü gösterir. Çok dar olanlar da iticidir. Ortasını bulmanız şart.
    Dağınık olmak
    Erkeklerin sürekli etrafı dağıtması da eksi bir puandır.
    Sürekli tartışmak
    Her konuyu her fırsatta bir tartışma haline getiren erkek itici gelir.
    Beyaz çorap
    Beyaz çorap da kadınların itici buldukları şeylerden.
    Yemek yerken
    Eğer hızlı, ağzınızı doldurarak, ses çıkararak, bir de ağzınız doluyken konuşarak yemek yiyorsanız bittiniz!
    Vücut tüyleri
    Bu bölgelerdeki tüyler elinizde olmasa da kadınlar sırtta kıldan hoşlanmaz.
    Bakımsız ayakkabılar
    Aman ayakkabınızın her zaman boyalı ve cilalı olmasına dikkat edin.
    Fazla jöle
    Jöleyi abartmak, saçları kafaya yapıştırmak da birçok kadına itici gelir

Kadinlarin HoŞlanmadiĞi Erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın % erkek

kadın % erkek

KADIN & ERKEK K: Saatlerce öpüssem bile sıkılmıyorum. Aramizda kuvvetli bir elektrik var E: Ulan saatlerdir öpüsüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedim. K: Yaninmda kendini iyi hissediyor olmali. Benimle uyumak istiyor. E: Nerden geldim buraya yahu. Öylece yatiyoruz. Eve gidip zibarsam. K: Onu iki dakika görmek bile bana mutluluk veriyor. E: Simdi iki dakika için disari çik, giyin....
  2. Kadın=erkek

Kadın=erkek

KADIN=ERKEK Biz KADINLARI hiç sevmedik!... Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik... Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik... Göğüslerini sevdik... Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık... Kalçalarını sevdik... Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik... Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep...
  3. erkeğe göre kadın dediğin!!!!!!!!!!!

erkeğe göre kadın dediğin!!!!!!!!!!!

Sevgili melekler, Erkeklerin istediği kadın böyle olmalıymış..Okuyunca ben zaten böyleyim diyeceksiniz gibi geliyor hahaha Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine...
  4. erkek%kadın

erkek%kadın

Erkekler avlanmayı buldu,silahı keşfetti Kadın avcılığı buLdu kürkü keşfetti Erkek renkleri buLdu,boyamayı buLdu Kadın boyamayı buLdu,makyajı keşfetti ErkekLer konuşmayı buLdu,sohbeti keşfetti KadınLar sohbeti buldu deikoduyu keşfetti Erkekler tarımı buLdu yemeği keşfetti KadınLar yemeği buLdu,diyeti keşfeti Erkek dostLuğu buLdu,aşkı keşfetti Kadın aşkı buLdu,evliliği keşfetti...
  5. Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Bu konu kadınların aradığı erkeklerin özellikleri hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Erkeklerin en merak ettiği sorulardan biri olan "Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır" sorusuna cevaben yapılan araştırmaların sizlere sonuçlarını paylaşıyoruz. Bakalım biz bayanların ilgisini çeken ve erkeklerde olmasını istediğimiz özellikler nelermiş? İYİ DİNLEYİCİ: Kızlar ilk olarak...

Sayfayı Paylaş