gebe
  1. gülnisa

gülnisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kafam karıştı :S

Konu, 'Deneme Odası' kısmında gülnisa tarafından paylaşıldı.

ne nerde nasıl yapıcam bilmiyıorum üstelik buranın tatlı ortamına ve sohbetinede aşırı derecede ihtiyacım var allahın izni ile çözücem ben facebooku çözmüş bayanım :pP:nanik:neyse yardımcı olursanız sevinrim :)hoppa

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canımm öncelikle aramıza hoşgeldin biz burdayız hepimiz de yardımcı oluruz sorman yeterliii herşey gönlünce olsun....

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aramıza hg melek :D:D dadlum gamselimmm doğru yazmışş cnm istediğin zaman hazıroldayız :D:D:D keyif alacağından eminim:D:D

4. prensesim

prensesim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende yeni üyeyim banada yardım edermisiniz?

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tabii ederiz canımm sormanızz yeterlii o kadarr gerisinii bizz halderizz....:tasu:

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aramıza hoş geldin öğrenirsin ya biz yardım ederiz sana

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    facebooktan daha kolay :D çözersin tatlım yeni üyelere yardım ederiz bikac gune zaten siteyi cözersiniz tamamen :D

8. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    aramıza hg niz çok basit birkaç güne herşeyi öğrenirsiniz ve burası vazgeçilmeziniz olur buna emin olun :D

9. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    hoşgeldin canım

kafam karıştı :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  2. kafam karıştı....

kafam karıştı....

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim...
  3. kafam karıştı

kafam karıştı

oğlumda geniz eti çıktı dr geniz etini alalım işitme kaybıda var kulağına tüp takalım dedi ben güvenemeyip başka dr götürdüm aynı sonuçları ona gösterdik oda geniz eti için aynı şeyleri söyledi ama kulak için amaliyat yapmayıp antiniyotik kullanalım geçmezse yaparız dedi tek narkoz alıp ikisinimi birden yaptırıyım yoksa sadece geniz etini aldırıp ilaçla tedavimi yaptırıyım kafam karıştı
  4. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...
  5. Suna Dumankaya'dan Gebelik Çatlakları İçin Mucize Yağ Karışımı!

Suna Dumankaya'dan Gebelik Çatlakları İçin Mucize Yağ Karışımı!

suna dumankaya gebelik çatlakları için, gebelik çatlakları için bitkisel yağ, hamilelik çatlakları Sevgili melekler, gebelik çatlakları kadınların büyük çoğunluğunun şikayetçisi olduğu bir durumdur. Özellikle beyaz tenli olup hassas bir cilde sahip olan kadınların çatlama riski daha fazladır bu sebeple de çatlamadan önce tedbir almakta her zaman fayda vardır. Biz de b usayfamızda sizlere...

Sayfayı Paylaş