gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kahperengi dizisinin ismi mi değişti ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kahperengi dizisi özellikle ismi sebebiyle dikkatimi çekmişti, adı mı değişti dizinin ? Öyle bir haber gördüm sanki :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kahperengi dizisi başlamadan isminde değişiklik yapılmasına karar verildi..Dizi ani bir kararla Merhamet ismini aldı. Hande Altaylı’nın Kahperengi adlı kitabından televizyona uyarlanan dizinin ismi Merhamet olarak değiştirildi.
    Başrollerinde Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un oynadığı Most Yapım imzalı Merhamet” dizisinin ismi Kahperengi olarak belirlenmişti. Ancak yapım şirketi dizinin isminden oluşabilecek tepkileri azaltmak için dizinin ismini Merhamet olarak değiştirme kararı aldı.

kahperengi dizisinin ismi mi değişti ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçlar değişti mi?

Burçlar değişti mi?

bugünkü burçlar ne diyor ata nirun 2011 burç yorumları burclar değişti 2011 burçlar değişti mi mi Burçlar değişti mi geyiği sürüyor... Ata Nirun 2005 yılının başında medyada şöyle bir haber yer almıştı; "Oğlaklar artık Yay, Balıklar ise Kova... Alman astrolog Wachsmuth, 2 bin yıldır güneşle yıldızlar arasındaki uzaklığın değiştiğini, burçların da birer işaret kaydığını savunuyor. Yani...
  2. Seda sayan'ın programının ismi değişti

Seda sayan'ın programının ismi değişti

seda sayanın program kıyafetleri seda sayanın kıyafetleri sayan program İsmini değiştireceğine kaldırsınlar yayından yahu:D programı tutmadı zaten şimdi format değiştiriyorlar tutsun diye ama bıktı herkes hep aynı şeylerden hadi hayırlısı:D SEDA SAYAN, YENİ YAYIN DÖNEMİNDE BAŞLADIĞI ''SUSMA' PROGRAMININ ADINI DEĞİŞTİRDİ... Objektif programının yapımcısı Kadir Çelik ile...
  3. suskunlar dizisinin yayın günü değişti mi ?

suskunlar dizisinin yayın günü değişti mi ?

Selam adminler, Suskunlar dizisinin yayın günü mü değişti, aradım taradım bilgi bulamadım, bir araştırsanız çok iyi olur, lütfen..
  4. kahperengi dizisinde hangi oyuncular oynayacak

kahperengi dizisinde hangi oyuncular oynayacak

Yeni bir dizi daha başlıyormuş öyle okudum, kimler oynayacak bilgi var mı ?
  5. kahperengi dizisinin yayınlanacağı kanal hangisi

kahperengi dizisinin yayınlanacağı kanal hangisi

Yeni bir dizi daha başlayacakmış sanırım kahperengi adı. Bu dizi hangi kanalda yayınlanacak acaba ?

Sayfayı Paylaş