gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kahraman Bakkal Hizmetinizde Hepiciğinizi Beklerim

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Yaaaa arkadaşlar her taraf süper market kaynıyo ben eskisi gibi bakkal istiyorum yaaa bu yüzden de bende bakkal tükkanı aötım siteye izinsiz açtım ama belediye yakalamaz heralde :sütyen: Her meleği beklerim veresiye var ,fiş yok,kredi kartı geçerli degil.
    KAHRAMAN BAKKAL hizmetinizde

Bendeniz,ve bakkalın diğer emektarlarıyla bir resimim
    İstedğiniz herşyi burada bulabilirsiniz hepinizi beklerim
    Amma velakin süper marketlerden alışveriş yapanlarada darılırım haaa
    Hem nerde bulucaksınız benim gibi bakkalı :puf:
    Bakkalın açılış günü olduğu için herkese birer gofret hedaye veriyommm haaa gıymetinizi bilin :D:D
    İyi alışverislerr :f040::nazar:

Son düzenleme: 1 Eylül 2009
  2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    dedemin eskiden bakkal dükkanı vardı hem de 40 senelik yada daha fazla ama heryerde marketler ve süpermarketler açıldığı için dükkanını kapamak zorunda kalmıştı
    bu devirde herkes marketleri tercih ediyor,ancak mahalle aralarında yada çok tepelerde yerleşim yeri olan yerlerde bakkallar var,ihsallah sende kapatmak zorunda kalmassın dukkanını canım

bu arada ilk müşterin olarak senden un şeker ve yağ istiyorum,akşama helva yapıcam valla

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy ilk müşterime kıyak geciyim yagın parasını almayım hadiii eee siz burda bakkal dururken yinemi markete gidiyonuz yaaa

Kahraman Bakkal Hizmetinizde Hepiciğinizi Beklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. Bakkal

Bakkal

Sırlara vakıf, kişinin maddi durumunu bilen kimseye, Bakkalın verdiklerine karşılık para almaması iyilik görmeye, Bakkalın insanı dikkatle dinlemesi ya da söylenenleri not olması devlet adına bilgi toplayan birine, Bakkal bazen peşin para ile yapılacak kkarlı ticarete ya da satın alınacak mala delalet eder.Çok dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuza ve kimsenin hakkına göz dikmediğinize...
  3. Kahraman astsubay

Kahraman astsubay

Teröre karşı canını hiçe sayarak mücadele eden Mehmetçiklerin, içlerindeki vatan sevgisinin büyüklüğü bir kez daha gözler önüne serildi. Şırnak'ın Silopi İlçesi kırsalında geçtiğimiz hafta PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın, yaralanmasına rağmen saatlerce çatışmayı sürdürdüğü ortaya çıktı. Astsubay...
  4. köşe bakkalı parmak oyunu

köşe bakkalı parmak oyunu

parmak oyunları örnekleri oşe oyunları öşe bitkilerle ilgili parmak bitkilerle ilgili oyunu Köşe bakkalı. (çene tutulur) Kapalı çarşı. (ağız gösterilir) Hor hor çeşmesi, (burun gösterilir) Elmacılar, (yanaklar gösterilir) Aynacılar, (gözler gösterilir) Kemancılar, (kaşlar gösterilir) Düz Bayır (alına dokunulur) Karışık çayır (saçlar gösterilir)

Sayfayı Paylaş