gebe
  1. Mace

Mace Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kahve falıma bakabilir misiniz?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Mace tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba,şu sıralar çok mutsuzum. Anlayan varsa kahve falıma göz atabilir mi lütfen ? :hıms: Teşekkür ederim şimdiden... [​IMG]

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    tövbe tövbee bide resminim koydun yahuu mubarek günn hem kendini hem bizi günaha sokuyosun sıkıntın varsa allaha sığın bol bol dua ett fal boş boşşş sana faydası olmazz büyüklere masallarr

3. Mace

Mace Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siz benim inancımı nereden biliyorsunuz?

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    inancı imanı güçlü olan fal gibi fasaa fiso boş şeylere kanmazzz bunların hepsi şeytan oyunu ben sana inaçssız olduğunuda demedim dua et dedim duaa sıkıntını bi tek allah giderir ne fal ne kullll

5. Mace

Mace Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlatamadım galiba. İnancımı nereden biliyorsunuz? Belki benim inancımda dua etmek yok. Belki benim inancıma göre fal şeytan oyunu değil. Kimseyi yargılamayın. Oradan belli olmuyor değil mi,Müslüman mıyım,Hristiyan mıyım,Pastafaryan mıyım. Kimseye karışmayın bence..

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    güzelim tüm dinlerde dua vardırr :) hırıstiyada olsan müsevide olsan dua var allah var onlarda he diyecen satanistim belkii onlarda da allah inanmiyoruz ddiyolar ya hanii madem allah yok neyi inkar ediyolarr :D:D sen hangi inaçyatsan dua et bence benim inancıma görede uyarı yapmam lazım bende sadece falın günah olduğunu söyledim görevimi yaptımm

Son düzenleme: 16 Ağustos 2012
Kahve falıma bakabilir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rune Taşları ile Fal bakabilirsiniz

Rune Taşları ile Fal bakabilirsiniz

taş falı rune taşları rune falı bak run Öncelikle nasıl bakabileceğinizi anlatayım. Tarihçede belirli bir metod yoktur, Rune´ların bazıları tahta, tuğla veya taştan yapılmıştır. Doğal olmaları tercih edilir fakat günümüzde plastikten yapılanları da kullanılmaktadır. Rune Açılışı Tarot´a benzetilebilir ama genelde Tarot´da olduğu gibi düzenli bir açılış biçimi yerine karıştırarak atma...
  2. deste falı isteyenlere bakabilirim

deste falı isteyenlere bakabilirim

deste falı bak falıma nasıl bakarım tarot bakanlar arkadaşlar niyetini ve adınızı yazıp fal baktırabilirsiniz..
  3. Deste Katina falına bakabilirsiniz.

Deste Katina falına bakabilirsiniz.

katina falı katina falı bak deste falına bak deste Arkadaşlar sizlere vereceğim bu linkten kendinizde Deste Katina falınıza bakabilirsiniz. Nasıl olacağını ben anlatayım.. Öncelikle 1- buradan giriş yapınız. 2- Açılan sayfada kırmızı ile işaretlediğim yere giriş yapınız.. 3- Açılan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır. 4- Buradan 3 kart seçiniz. Daha sonra işretlediğim yere giriş...
  4. Kahve falı

Kahve falı

Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]
  5. Kahve Falı

Kahve Falı

sonunda buldummm :)

Sayfayı Paylaş