gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kahve Falında Köpek Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, kahve falında köpek görmek hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili meleklerimiz, kahve falı bakmayı ve baktırmayı seven sayın misafirlerimiz, bir önce ki sayfamızda sizlerle paylaştığımız kahve falında görülen kalbin anlamı konumuzun ardından bu sayfamızda da kahve falında köpek görmek anlamı ne demek paylaşmak istiyoruz...

Kahve Falında Köpek Görmek;sadakat bağlılık anlamındadır,İnsan şekilleri yanında köpek görmek sadık kişi olarak yorumlanır.Ağzını açmış köpek ise kahve falı bakanlarca düşman ve düşmanlık olarak yorumlanmaktadır.

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bu kahve falı yorumuyla rüya yorumu aynı kız bak rüyada köpek görülmesini aynen böyle yorumluyom...

3. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    bende bakıyorum kahve ve iskambil ama rahatsız edıyorlar cok

4. moonliar

moonliar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  5. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    annem köpek her zaman kuvvet destek der.
    - - - Updated - - -

bencede aynıdır muhtemelen.

Kahve Falında Köpek Görmek Ne Anlama Geliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Falında Ayakkabı Görmek Ne Demek?

Kahve Falında Ayakkabı Görmek Ne Demek?

kahve falında ayakkabı görmek ne demek anlamı manası açıklaması tabiri ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle meleklerin en büyük merakıdır kahve falı :) Hani deriz ya ''Fala inanma falsız kalma'' diye.İnanmıyoruz deriz deriz yine de o fincanı bir ters çeviriveririz melekler :) Bakalım fincanı açtığımızda ,kahve falında ayakkabı görmek ne demekmiş? Kahve falında ayakkabı görmek ,...
  2. Kahve Falında Hamile Kadın Görmenin Anlamı Nedir ?

Kahve Falında Hamile Kadın Görmenin Anlamı Nedir ?

Bu konu; kahve falında hamile kadın görmek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların gün toplantılarında, genç kızların ev partilerinde en eğlendikleri anlardan birisi muhtemelen kahve falı zamanıdır. Kendini kaptırmadan, sırf eğlenmek niyetiyle bakılan fallarda neler söylenir neler. Öyle ki yığınla laf, söz o küçücük fincanın içine nasıl sığmış diye düşünmekten kendinizi...
  3. kahve falında uçak görmek yorumu nedir

kahve falında uçak görmek yorumu nedir

Şu sıralar kahve falı bakmaya merak saldım. Arkadaşlar arasında eğlence olsun diye baktığımız fallarda dediklerim çıkmaya başlayınca ufaktan araştırmalara başladım ve size sormak istiyorum. Falda uçak şekli görünce nasıl yorumlanmalı ?
  4. Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor

Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor

Kahvemi yapar içerim, sonra fincanımı kendim çevirir, kendi falıma kendim bakarım. Bugün yine içtim kahvemi falımda uçurum şekli gibi birşey gördüm. Başka birşeye de benzetemedim. Acaba uçurum kahve falında nasıl yorumlanmalı ?
  5. üstüne görmek ne anlama geliyor

üstüne görmek ne anlama geliyor

Merhaba yeni evliyim,Evliliğe alışmaya çalışıyorum.Geçen gün komşular geldi biri gebe. Üstümne görme diye birşeyden bahsetti çay servisi sırasında dinleyemedim de nedir üstüne görme acaba?

Sayfayı Paylaş