gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Kaktüs ne işe yarıyormuş?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

kaktüs, bunlari biliyormusunuz, bilgisayar, radyasyon, ne ise yariyormus, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

Bu dikenli bitkinin ne işe yaradığını, ne için yaratıldığını bileniniz var mı?
    Unutmayın ki, dünyadaki herşey bir amaçla yaratılmıştır. Örnegin kaktüs, radyosyonu emmektedir. Bu yüzden büyük nükleer santrallerin cevresindeki hektarlarca alana kaktüs dikiliyor.

Ayrıca, geçenlerde istanbulda bir banka şubesi tam 250 adet kaktüs siparişi verdi.

Ne için? Bilgisayarların yanına koymak ve böylece personelini korumak için. Herkes evinde hatta her odada mutlaka kaktüs bulundurmalı .

Cildinizde iyileşmeyen yaralar, lekeler, lezyonlar varsa, bir kaktüsü kesip dikensiz bir dilimini o yara, leke veya lezyonun üzerine koymayi deneyin. Mucizeyi görün.

Doğadaki her varlığın bir görevi olduğunu unutmayalım.

“O ki, yarattığı her şeyi güzel yaptı.” (Secde Suresi – 32/7)

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bu bilgiyi kuzenimin sayesinde biliyordum.. Çok ilginç rabbim dagına göre hep kar vermişte birde biz anlayabilsek... Rabbimi inkar edenlerin vay haline diyorum !

Kaktüs ne işe yarıyormuş? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saatin saniye göstergesi ne işe yarıyor?

saatin saniye göstergesi ne işe yarıyor?

Bir süreyi ölçmek veya bir şeyi ayarlamak için saatimizin saniye göstergesine pek sık baktığımız söylenemez. Halbuki hemen hemen tüm kol saatlerinde saniye göstergesi vardır. Tık tık ilerleyen saniye göstergesinin belki de en önemli faydası, kımıldadıklarını gözle fark edemediğimiz o yavaş akrep ve yelkovanın yanında zamanın ne kadar hızlı akıp gittiğini bize göstermesidir. Günümüzde özellikle...
  2. Bu sevimli robot bakın ne işe yarıyor?

Bu sevimli robot bakın ne işe yarıyor?

çay süzgeci modelleri robot çay süzgeci Özellikle cam çay kupaları ile çok şık bir görünüm oluşturacak olan robot çay süzgeci ile bitki çayı ve siyah çay demleyerek keyif sürmeniz mümkün. Çaydnlık çay demlemek yerine oldukça pratiklik kazandıran bu süzgecin şekli de oldukça şirin.
  3. bademciklerimiz ne işe yarıyor

bademciklerimiz ne işe yarıyor

Bazen duyuyorum etrafımndan, bademcikleri alınan çok kişi var. Madem alınıyor ne işe yarıyor bu bademcikler ben anlayamadım.Açıklayabilirmisiniz ?
  4. Aynısafa Kremi Ne İşe Yarıyor?

Aynısafa Kremi Ne İşe Yarıyor?

bu konu aynısafa kremi faydaları hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Son yıllar da güzellik ve sağlık konuların da inanılmaz derecede alternatif tıp ile doğal, bitkisel ürünlere yönelmeler oldu. Doğadan bize gelen o kadar çok şifa kaynağı var ki saymakla bitiremeyiz. Birçok bitkiler hastalıkların tedavisin de kullanıldığı gibi güzellik ve cilt bakımına kadar faydalı olan bitkisel...
  5. Bebeğin Eşi Ne İşe Yarıyor?

Bebeğin Eşi Ne İşe Yarıyor?

bu konu bebeğin eşi hakkında bilgilere yer vermektedir. Şimdiye kadar mutlaka bebeğin eşi diye bir terim duymuşsunuzdur. Peki bebeğin eşinin ne işe yaradığını ve bebeğe olan faydalarını biliyormuydunuz? Bebeğin eşi hakkında merak ettiğiniz bilgiler sizlerle birlikte... Plasenta, bebekle anne arasında kan alışverişini sağlayan, gebelik sırasında bebekle birlikte gelişen bir dokudur. Bebek...

Sayfayı Paylaş