gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Kalbim Seni Seçti dizisi

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

kalbim seni seçti ömerin şarkısı kalbim seni seçti senaryosu ömerin söylediği şarkı sermiyan midyat ermeni kaan ın arkadaşları kalbim seni seçti dizisi, şarkısı, atv, yeni dizi, yaz dizileri hakkında bilgiler

sevgili arkadaşlarım biliyorsunuzki sezon dizileri birer birer bitiyor final yapıyor yaz geldi ve malum yaz dizileri başladı işte o dizilerden biriside benidme beğenerek izlediğim
    Kalbim Seni Seçti dizisi konusu çok ilginç sizlerle paylaşıyorum arkadaşlarım

Büyük Bir Aşk, Trajik Bir Öykü…

KALBİM SENİ SEÇTİ Çok perşembe saat 20.00 da ATV ekranlarında..

Yapımcı : Süreç Film

Yönetmen : Hakan Gürtop

Senaryo : Gül Abus Semerci

Süpervizör : Ziya Öztan

Oyuncular : Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Gürbey İleri , Ozan, Osmanpaşaoğlu, Ezgi Eyüboğlu, Muhammet Uzuner, Hülya Darcan,Burçin Oraloğlu, Cansu Dağdelen, Neslihan Atagül.

KONUSU:

Varlıklı bir aileden gelen Handan, eğlenmek için gittiği barda yakışıklı gitarist ve hayatının aşkı Ömer ile karşılaşır. Kısa bir süre sonra evlenir. Çok geçmeden bir de oğulları Emre olur. Fakat Emre, kaybolur. Handan ve Ömer'in evlilikleri bu nedenle bozulur. Handan baba evine döner. Ardından oğlu Emre bulunur, ancak eski eş Ömer annesinin telkinleri ve evladının elinden alınacağı korkusu ile Emre'nin bulunduğunu Handan'dan gizler. Handan, ikinci çocuğu Kaan'a hamiledir. O da benzer korkular ve babasının baskısı ile Ömer'e hiçbir şey söylemez. Diğer tarafta Ömer ise Handan'ı unutmak için bir başka kadınla evlenir. İki kardeş birbirinden uzak, birbirini tanımadan büyür…

Kalbim Seni Seçti dizisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbim Seni Seçti Yakında Atv’de

Kalbim Seni Seçti Yakında Atv’de

kalbim seni seçti atv kalbim seni seçti oyuncuları atv dizisi dizisi oyuncu kadrosu yeni dizi Kalbim Seni Seçti, oyuncuları, ebru cündübeyoğlu, sermiyan midyat, nezaman başlıyor, konusu hakkında bilgiler arkadaşlar Yaz dizilerinin çekimlerine yavaş yavaş başlanıyor arkadaşlar...Atv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan Kalbim Seni Seçti dizisi hakkında detaylı bilgiler...
  2. Kalbim Seni Seçti Şarkısı

Kalbim Seni Seçti Şarkısı

kalbim seni seçti şarkısı kalbim seni seçti şarkısını dinle seçtinin şarkısı bırak artık kavgayı şimdi barış benimle seçtinin müziği kalbim seni seçti, şarkısı, sözü,haydi gel gidelim şarkısı, müziği, söz yazarı hakkında bilgiler atv de başlayan yeni dizi kalbim seni seçtinin şarkısıda olay oldu arkadaşlar gerçekten çok güzel bir şarkı olmuş işte o şarkı :D:D Haydi gel gidelim eski...
  3. Kalbim seni seçti dizisi yorumu

Kalbim seni seçti dizisi yorumu

kalbim seni seçti ada kalbim seni seçti dizisi, fragmanı, özeti, kalbim seni seçti oyuncuları hakkında bilgiler kalbim seni seçti dizisini çok seviyorum arkadaşlar ama bu son iki bölümdür adaya aceyip sinir oluyorumm sanki bulanmaz hint kumaşı edalarında bi o erkeğe bi bu erkeğe ışık yakıp duruyorr iyice sinir oldummm önceleri seviyodum ama artık yok yok sevmiyorumm ada var gönlümdee...
  4. Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

kalbim seni seçti müziği sözleri şarkısı dizi şarkısı sözleri mehmet erdem burada arkadaşlar. Atv Ekranlarında izleyiciyi ekran başına kitleyen Kalbim Seni Seçti Dizisinin şarkısı ve şarkı sözlerini birazdan sizlerle aşağıda paylaşacağız Melek'ler. Kalbim Seni Seçti şarkı sözleri paylaşımından önce Kalbim Seni Seçti dizisi hakkında ki kişisel görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Diziyi bir kaç...
  5. Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri

Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri

Bu konu; Ağır Roman Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkı Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 90lı yıllarda Müjde Ar ve Okan Bayülgen'in başrollerini paylaştığı ve unutulmaz Cem Karaca müziklerini dinlediğimiz Ağır Roman filmi, dizi versiyonu ile ekranlara geliyor. Dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde çalan bir parçanın sözlerini bu sayfamızdan...

Sayfayı Paylaş