gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kalın bir bele sahipseniz...

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kadınların sık sık vücutlarında şikayet ettikleri bölgelerinden biri bel bölgesidir.Saklanmaya çalışılır,oldukça saklanması zordur. Ama birkaç giyim hilesiyle sizde ince belli görünebilirsiniz hanımlar.

• Kalın beliniz varsa, ilk yapmanız gereken şeylerden biri, dikkati omuzlara çekmektir. Bunun için omuzlarda vatkası olan bluzları seçebilirsiniz.

• İç çamaşırı olarak da korseli modelleri seçebilirsiniz. Korse belinizi olduğundan daha ince gösterir.

• Özellikle koyu renkli kemerler belinizi ince gösterir. Bel hizasında bu kemerlerden kullanırsanız çok daha iyi görünürsünüz.

• Elbise seçiminde bele oturan modeller, sizi daha da kalın gösterecektir. Bunun yerine, göğüs altından genişleyen elbise modellerini seçmelisiniz.

Uzun ceketler belinizi kapatmaya yardımcı olur. Bel kısmı dar olmayan ve belinizin altında biten modelleri seçebilirsiniz. Pantolon seçiminde düşük belli modellerden uzak durmalısınız; çünkü belinizin kalınlığı tamamen gözler önüne serilir. Koyu renk üstler ve V yakalı modeller sizin için daha uygun olacaktır.

2. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tam benlik bir paylaşım işime yaRADI VALLA. BİRKAÇ AYRINTI ÖĞRENDİM. TEŞEKKÜRLER

3. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    • Elbise seçiminde bele oturan modeller, sizi daha da kalın gösterecektir. Bunun yerine, göğüs altından genişleyen elbise modellerini seçmelisiniz.

bu seferde fazla kilolu görüneceğiz bol olduğu için .S
    neyse genede teşekkürler :D

Kalın bir bele sahipseniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzmek bel fıtığına bire bir!

Yüzmek bel fıtığına bire bir!

bel fıtığı yüzme bel fıtığı ve yüzme boyun boyun fıtığına iyi gelirmi fıtığına iyi gelirmi Toplumda her 100 kişiden 80'inin bel ağrısından yakındığını söyleyen Türk Nöroşirürji Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Zileli, bunun sebebinin egzersizden uzak yaşam olduğunu belirtti. Zileli şöyle konuştu: "Kas spazmı, bel kayması, kireçlenme, romatizma, kemik erimesi, omurlarda kırık ve bel...
  2. Kalbinin Sahibiyle Kal....

Kalbinin Sahibiyle Kal....

Her gece yıldızları toplar gönderirdim sana ve sık sık balkona çıkıp o yıldızlara bakardım. Ve de düşünürdüm geçmişimi geleceğimi. Sonra tamam derdim kendi kendime, hayata iyimser bakmamı sağlayan çektiğim acıları hafifleten sen vardın. Çünkü yazdıkların söylediklerin yüreğime akardı. Oysa şimdi ıssız gecelerde katran tutmuş haldeyim. Buz tutmuşum ama üşümüyorum tuzlu göz yaşlarımla...
  3. Nasıl Bir Vicdana Sahipsiniz?

Nasıl Bir Vicdana Sahipsiniz?

Hiç düşündünüz mü, şu ölümlü dünyada sahip olduğumuz, yükte ve pahada ağır tek bir şey var: Vicdan...Peki vicdanla bire bir örtüşen ne olabilir? Elbette ki aklınıza geldi; inanç. İsterseniz soruyu şöyle soralım; hiç vicdana ters düşen inanç olur mu? SORULAR 1- Bir randevuya yetişmektesiniz. Trafiğin yoğun olduğu bir saatte taksidesiniz. Yol kenarında bir kalabalık dikkatinizi...
  4. İnce bele sahip olmak için öneriler

İnce bele sahip olmak için öneriler

ince bir bele sahip olmak için İnce belli olmak her bayanın hayali değilmi ... Aslında bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek yine sizin elinizde birazdan vereceğim önerileri dikkatli okuyu uyguladığınızda bunu gerçekleştirebilirsiniz Temel bel ölçüsüyle başlıyor. Birçoğumuz kilolara kafamızı takarız ama aslında önemli olan bel ölçüsüdür. Çünkü, bel ölçünüz genel sağlığınız açısından en iyi ve tek...

Sayfayı Paylaş