gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Kalın renk renk bileklikler..

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Spor kıyafetlerinize konbine edebileceğiniz kalın bileklikler ben hepsini beğendim bakalım siz beğenecekmisiniz??

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tür bilekliklerden hep takarım. Çok seviyorum. Her renkten almaya çalışıyorum kıyafetime uygun takıyorum. Teşekkürler :)

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hepsini istiyoruuuuuuuuum :mery:

cok güzeller canim ya :D

tskler paylasim icin :)

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

hepsi güzel ama bunları daha çok beğendim teşekkürler

Kalın renk renk bileklikler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renkler

renkler

Renkterapi Giysilerinizin rengi doğru mu? Eşyalarınızı değiştirirken olumlu renkleri seçiyor musunuz? Sevdiğiniz renklerle, sevmediğiniz renklerin anlamı nedir? Belki de giysilerinizin rengi sizi hasta ediyor? Yanlış renkleri kullanmayın, işleriniz ters gidebilir. Her rengin yararlı veya zararlı bir gücü ve sesi vardır... M. Ata Nirun size renklerin gücünü anlatıyor; Sizleri renklerin gizem...
  2. Renk

Renk

Rüyada herhangi bir renk görmek; yakında tuhaf bir olay ile karşılaşacağınıza, canlı ve iç açıcı renkler; bir maceraya atılmaya, koyu ve iç karartan siyahımsı renkler; geçmeyecek ve yorgunluğa çevirecek bir üzüntüye, sarı renk; hastalığa, kırmızı renk; hiddete, mavi; sükunet ve tembelliğe, yeşil renk; murada ermeye, mor; mevki düşmeye, pembe; aşka, kahverengi; akıllı hareket etmeye işarettir.
  3. renk renk

renk renk

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x936 px Ve Boyutu 534KB. Mor Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 702x906 px Ve Boyutu 275KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları...
  4. kalın bilezik modasında metalik renkler

kalın bilezik modasında metalik renkler

bilezikler çogu zaman basit bir kıyafeti bile değiştiren şık bir görünüm katabilen aksesuarlr.... tabi dogru renkte ve dogru kıyafetle kombine de ederseniz tadından yenmez :) kalın bilezik sevenler sizler için metalik renklerde klasik modellerr......
  5. Örgüden bileklik modelleri

Örgüden bileklik modelleri

Örgü bileklikler günümüzde kolay yapılışı ve güzel görünümü ile tercih edilmektedir.Özelliklede genç kızlarımızın tercih ettiği bu el emeği göz nuru aksesuarlar her kıyafetle rahatlıkla kombin edilebilir.Bu şık aksesuarları el beceriniz varsa kendinizde yapabilirsiniz.Boncuklusu,pullusu,taşlısı,ince ve kalın tasarımları her zevke hitap ediyor.Son yıllardaki trendlerden biri olan örgü bileklik...

Sayfayı Paylaş