gebe
  1. gokba

gokba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında gokba tarafından paylaşıldı.

buğday ten nasıl olur buğday ten siyah kaşa uygun saç rengi siyah kaşa hangi renk saç kahverengi gözlere rengi merhaba buğday tenlitim kahverengi gözlerim siyah kalın kaşlarım. sizce siyah saç ışında hangi renkler olur bana?

bıktım artık kendimi bildim bileli mavi siyah yada siyah saçlarım.
    doğal rengie kömür siyahıydı.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba benim buğdağ sarı tenim bana hangi saç rengi yakışır?

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kizil rengi dene fakat cok acik kizil olmasin,yani koyu kizil olsun yada cikolata kahve olabilir.

kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Hangi saç rengi size yakışır?"

"Hangi saç rengi size yakışır?"

bal köpüğü saç rengi hangi tene hangi saç rengi esmer tene uygun renkleri esmer yakışan renkleri beyaz yakışan Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya, altın sarısı ya da klasik koyu renk saç renginden hangisi size en...
  2. Hangi ten rengi nasıl bronzlaşmalı?

Hangi ten rengi nasıl bronzlaşmalı?

güneşten kararmamak için bronzlaşan ten nasıl açılır güneşte kararmamak için nasıl bronzlaşmalı güneşte ne yapmalı İçinde bulunduğumuz yaz mevsiminde haliyle denize girenler güneşlenenler oldukça fazla sonuçta 3 yanı denizlerle çevrili bir ülkeye sahibiz ve gerçekten bizim ülkemizdeki güzellikler dünyanın başka hiçbir yerinde yok. Şimdi gelelim konuya arkadaşlar bikini,mayonuzu giydiniz...
  3. Sarı Saç Hangi Ten Rengine Yakışır?

Sarı Saç Hangi Ten Rengine Yakışır?

sarı saç hangi tene yakışır sarı saç kime yakışır kimlere kimlere gider esmer bayana hangi rengi gider Çoğu bayanda sarı saç tutkusu vardır hiç olmazsa hayatlarında bir kerede olsun saçlarını sarı veya tonlarına boyatmışlardır...Fakat sarı renk herkese yakışmaz peki sarı saç kime yakışır hangi ten rengine gider diyorsanız işte cevabı... Sarı Saçlar açık ve beyaz tenli kadınlara ve kumral...
  4. Hangi saç rengi size yakışıyor?Girin bakın ;)

Hangi saç rengi size yakışıyor?Girin bakın ;)

esmer tenliler için saç renkleri,sarışınlar için saç renkleri,beyaz tenliler için saç renkleri,buğday tenliler için saç renkleri,saç tasarımları hakkında bilgiler Melekler ten renginize uygun hangi saç renginin uyum sağladığını biliyormusunuz?En uygun saç modelini seçerken Hollywood stilistlerinin vücut tiplerine de baktığını biliyor muydunuz?Saç modeline karar vermeden önce yüz tipinizin...
  5. Her Ten Rengine Uygun Kahverengi Saç Tonları

Her Ten Rengine Uygun Kahverengi Saç Tonları

kahverengi saç tonları, kahverengi saç renkleri, hangi kahverengi saç Sevgili melekler, herhalde dünyada en çok kullanılan ve hemen her yüze uygun tonu bulunan renk kahverengidir. Bu sebeple zaman zaman sarı, kızıl ve siyah gibi tonları deneyen bayanlar, yine sonunda kendi cilt, kaş rengine uygun bişr kahverengiye geçiş yapıyorlar. Biz de bu sayfamızda her cilt rengine uygun kahverengi...

Sayfayı Paylaş