gebe
  1. wozniak

wozniak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kaliteli çıt çıt- postiş

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında wozniak tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar internetten sipariş ettiğim doğal diye satın almış olduğum postişler karışımlı çıktı:( maşa yaparken eridi yapıştı birbirine:( şimdi ikinci postişlerimi aldım:) bi arkadaşım kendi getirtiyor avrupadan, getirtmek isteyen arkadaş olursa yardımcı olurum, benim gibi yanılgıya düşmeyin:( bu yeni aldıklarımı kuaförüme gösterdim, boyattım, gayet kaliteli ve en önemlisi karışımsız:) 8 parçasına 180 lira verdim ben ama euro kuru değişiyo, şimdi ne oldu bilmiyorum. isteyen olursa arkadaştan tekrar fiyat alırım...

kaliteli çıt çıt- postiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çıtı pıtı nişan yastıkları

çıtı pıtı nişan yastıkları

nisan yastiklari söz yastığı nişan yastıkları söz yastıkları yastığı modelleri
  2. çıtı pıtı takılarr........

çıtı pıtı takılarr........

çıtı pıtı oyunlar
  3. 2009 Saç Kaynagı, Postiş, Çıt Çıt, Saç Modelleri

2009 Saç Kaynagı, Postiş, Çıt Çıt, Saç Modelleri

postiş saç modelleri çıt çıt saç modelleri postişli çıtçıt Kısa sürede uzun dalgalı saçlara ya da farklı renkli saçlara sahip olmak ister misiniz? Yeni üretilen bir sistem Çıt Çıt Saç sistemi ile hiç fark edilmeden saçlarınızı birkaç dakika içerisinde uzun saçtan kısa saça veya kısa saçtan uzun saça dönüştürebilirsiniz.turkeyarena.com Bekleme sürenizi ortadan kaldırarak, saçınıza sadece birkaç...
  4. Parmaklarımız Niçin Çıtlar?

Parmaklarımız Niçin Çıtlar?

parmak çıtlatmak.nedenleri,zararları,parmak çıtlatmak alışkanlık mıdır,sağlık,sağlık için bilgiler. parmak çıtlatmak aslında bildiğimiz gibi çok zararlıdır. bende çıtlatırım el,ayak parmakalarımı peki neden parmaklarımız çıtlar melekelerim ? Bazı insanlar her iki elinin parmaklarını birbirine geçirerek ve onları gererek ses çıkartırlar, yani çıtlatırlar. Çoğumuz buradan gelen sesin...
  5. Parmaklarımız neden çıtlar?

Parmaklarımız neden çıtlar?

parmak citlatmasi, vücud, eller, merak ettiklerimiz, sorular, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Parmaklarımız neden çıtlar? Bazı insanlar her iki elinin parmaklarını birbirine geçirerek ve onları gererek ses çıkartırlar, yani çıtlatırlar. Çoğumuz buradan gelen sesin kemiklerden geldiğini sanırız, hatta rahatsız oluruz ama nedense bunu yapanlar hallerinden memnun...

Sayfayı Paylaş