gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kalpli Dantel Örtü Yapılışı İle

Konu, 'Oda Takimi Modelleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

dantel yapılışı boncuk örtü yapılışı boncuklu dantel boncuk boncuklu oda takımları Kalp motifli şık bir dantel örtü...Çok amaçlı bu örtüyü büfelerinde, konsollarınızda ve sehba örtüsü olarak da kullanabilirsiniz...
    Şimdi geçelim meleklerim örtünün yapılışına :örgü:

MALZEMELER:

Anchor 6 katlı dantel ipliği

50 no. beyaz (200 gr.)

Beyaz boncuk, pamuk

UYGULAMA:

Desen iki aşamada örülür; önce A noktasından başlayarak ok yönünde örülür. Her iki uçtaki üçgen parçalar için, B noktasından başlayarak her iki taraftan çizimde gösterildiği gibi eksiltme yaparak tek bir kafes kalıncaya dek örülür. Örtünün ucunda yer alan toplar sık iğneden ve içleri pamuk doldurularak oluşturulur. Son sırada; örtü sık iğne ile, boncuklarla süsleyerek çevrelenir.

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzelde çok ağır model teşekkürler

Kalpli Dantel Örtü Yapılışı İle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Örtü Modeli

Dantel Örtü Modeli

dantel örtü modelleri
  2. Farklı Dantel Örtü Örnekleri

Farklı Dantel Örtü Örnekleri

örtü örnekleri televizyon örtüsü örnekleri televizyon dantel dantel örtüsü örtü modelleri
  3. Sehpalarınıza Dantel Örtüler

Sehpalarınıza Dantel Örtüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kalpli dantel

Kalpli dantel

Sevgili arkadaşlarım ben 2 tane dantel örneği buldum ama nerde nasıl kullanılır onu pek bilemicem:D ama örnekler çok güzel sizlerede göstermek istedim:)
  5. Dantel Yatak Örtü Modelleri

Dantel Yatak Örtü Modelleri

dantel yatak örtüsü modelleri örgü yatak örtü, modelleri,renkleri, nasıl örülüyor, dantel yatak örtü modelleri buradan bulabilirsiniz Yatakları görünce aklıma direk uyku geliyor. Acaba bu aralar az mı yatıyorum desem. Zaten kimse çok yattığını kabul etmez. Hep bi 5 dakka daha da yatsak diye düşünürüz. Yataktan kalktıktan sonra da e işleri bizi bekler. Yatağımızı da ilk olarak toplarız....

Sayfayı Paylaş