gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam ben toplamda 4 tane düşük yaşatım. Bu drumla ilgili testleri de yaptırdık ve nihayetinde kan pıhtılaşmasının olduğunu söyledi doktar. Şimdi ede yine hamile olmayı gebe kalmayı bekliyorum. Acaba benimle bu dertten müzdarip olan melekler var mı ? Merak ediyorum. Böye benim gibi durumları yaşadınız mı ? Kaç haftalıkkn bebeği düşürdünüz. Nasıl tedavi oldunuz. Lütfen bana yardımcı olun kızlar. İnanılmaz kötüyüm. Benim hiç çocuğum olamayacakmı ya :S

AYPARÇASI bunu beğendi.
  2. AYPARÇASI

AYPARÇASI Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    13
    Evet canım bende de kanpıhtılanması var geçen sene 6 haftalıkken bende bebeğimi kaybettim.birde bende polikistik over var yumurtlama sorunu yaşıyorum 4 senelik evliyim hala çocuğum yok benimde tedavi görüyorum bakalım.kan pıhtılanması için bildiğim kadarıyla hamile kalıncaya kadar bebek aspirini kullanılıyor hamile kaldıktan sonrada hergün kan sulandırıcı iğne vuruncan diye biliyorum ben doktorun sana yine söyler gerçi stres yapma canım işallah birgün bizde anne olucaz o güzel duyguyu bizde yaşıcaz ama sabır diyorum ben sabır.

3. dua zamanı

dua zamanı Forum Okuru

bendede aynı şekilde kılcal damarlarda tıkanma var bu yüzden 3tane düşüğüm 1tane 5aylık sezaryan doğumla kaybettiğim gebeliğim var unutmayalım ki bu dünyaya keyif edip yan gelip yatmak için gönderilmedik bir imtihan için gönderildiğimizi unutmayalım sıkıntı herkesde var önemli olan belayı veya sıkıntıları sabırla karşılayabilmek dualarımızı unutmayalım ki hakiki nimet veren de bizi unutmasın

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Gebelik dönemimin 2. ayındayım ve ishal durumum var acaba benim gibi hamilelik döneminde ishal yaşayanlar ne yaptıklarını anlatabilir mi ?
  2. Kan Pıhtılaşması Sebeiyle Düşük Yapanların Topiği

Kan Pıhtılaşması Sebeiyle Düşük Yapanların Topiği

Bu konu; kan pıhtılaşması sebebiyle düşük yapanlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, etrafımızda da sık sık duyuyoruz, çette de bu konu hakkında sıkıntı yaşayan meleklerimizi görüyoruz. Bu sebeple bu topiği açmayı uygun gördük. Kan pıhtılaşması sorunu sebebiyle düşük yaşayan meleklerimiz bu topikten deneyimlerini, başarılarını, üzüntülerini, sevinçlerini kısacası tüm...
  3. Düşük kan Şekeri Yaşayanlara Öneriler

Düşük kan Şekeri Yaşayanlara Öneriler

bu konu düşük kan şekeri için tavsiyelere yer vermektedir. Özellikle bayanlar arasında çok sık yaşanan ve sık sık tatlı krizleri şeklin de kendini gösteren düşük kan şekerine karşı sizlere uzmanından tavsiyeleri sunuyoruz. 1. Sabah uyandıktan en geç 30 dakika sonrasına kadar kahvaltı yapmalısınız. Vaktiniz çok az ise en azından 1–2 kuru meyve. 2. İş yerinde içecek tercihlerinizi Su,...
  4. Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların yorumları paylaşım alanı

Değerli Melekler kan pıhtılaşması sorunu nedeniyle düşük yaşayan değerli meleklerimizin paylaşım alanını oluşturuyoruz. Bu durumdan nasıl kurtuldunuz ? Hangi doktora gittiniz, hangi ilaçları kullandınız ? Hangi şehirdeki hangi doktoru ya da hastahaneyi tavsiye ediyorsunuz bu bölümden düşük yaşayanların tamamı gerekli paylaşımlarını yapabilirler. Unutmayın yazacağınız bir yorum ve bir katkı...
  5. Kan pıhtılaşması

Kan pıhtılaşması

Merhaba,2kez düşük yaptım sımdı yeniden hamıle oldugumu öğrendim 14 cıktı değer ve ıkı gün sonra bıdaha bakalım dedı bu sefer 27 hemen clexan ığne başlayalm dedı doktor geç kalmışmıyımdır.carsamba bıdaha kan testı yapılıcak endişeleniyrm benım gibi bunu yaşayan varmı :(

Sayfayı Paylaş