gebe
  1. meow

meow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kan testi negatif...

Konu, 'Gebelik' kısmında meow tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim,şu son bir hafta anne olacağım diye o kadar ümitlenmiştim ki..Bu ay bir hafta gecikme oldu.Bugün önce devlet hastanesinde kan verdim,sonucunuzu yarın alabilirsiniz dediler.Ben dayanamayıp polikliniğe gittim,kan sonucu yarım saat içinde çıktı.Sonuç sadece negatif yazıyor:(Betahcg hormon değeri yok,acaba sonuç kesin mi?Yarın hastane sonucu farklı çıkar umarım

Kan testi negatif... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  2. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  3. Kan testi 0 çıktı

Kan testi 0 çıktı

Merhaba , şuana kadar başımdan 2 hamilelik geçti bi kızım var 2 yaşında , 2 ay öncesinde kürtaj oldum , hamile olduğumu cok fazla gegirmek , gaz çıkarmak , ve kasık Ağrı'larımdan anlamıştım , simdi aynı durumları yaşıyorum , 15 temmuzda adet gördüm 21 inde bitti , gaz şikayetlerim ve ağız tadımın bozuk oluşu ve kasık Ağrı'ları nedeniyle 7 agustos da kan testi yaptırdım test sonucu 0.00 çıktı ....
  4. 4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

Evet ablalar benim sorum biraz uzun olacak.. 18 yasindayim ve taaa 28 agustos ta sevgilimle korunmasiz iliski yasadik geri cekilme yontemiyle. Adetlerim adet oldugum ilk gunden beri duzensiz. Ortalama olarak 50 gun diye hesapladim dongumu ama bunun 60 -70 lere ciktigi da oldu, 30a dustugu de. Yine de 50 gunu baz alirsam iliski gununde risksiz donemimdeydim sanirim. Her neyse. Biz bu iliskiyi...
  5. kan üre testi yorumu

kan üre testi yorumu

Beyza hanım babaı dün gece acile götürdük idrarı kanlı ve böbrek ağırısı şikayeti ile tahlik yapıldı sonucu nedir acaba yorumlarmısınız?üre azotu 281 kreatinin 11.1 potasyum 7.2

Sayfayı Paylaş