gebe
  1. efeninannesi

efeninannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kanguru deyip geçmeyin derim:)

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında efeninannesi tarafından paylaşıldı.

Merhaba Hanımlar....Biz anneler bebeğimizi kucakta taşımak istiyoruz da bebekler ağırlaşınca bu istek biraz bizleri zora sokabiliyor.Kanguru aslında bebek ve anne arasındaki iletişimi de güçlendirdiği bir gerçek.Bebeğin yüzünü kendi tarafınıza döndürdüğünüz zaman aranızdaki bağın tarifi imkansız:) Dışa dönük oturttuğumuz zaman da herşeyi izleyip algılamasına yardımcı oluyorsunuz.Ayrıca gazı olan bebeklerin kanguru sayesinde yatışması da bir diğer kanguru gerçeği!Ben Baby2go kanguru kullanıyorum neden derseniz farklı ayarlanabilir sırt ve kol yardımıyla sırt ağrılarıma da son verdim.Bu çok önemli aslında !Genel de kangurular sırt ve bel ağrılarına neden olabiliyor.Baby2go da bunu yaşamadım size tavsiye edebilirim e bir de 45 TL ekonomik oluşu da bir diğer önemli faktör:)

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
  3. lilien

lilien Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İki Çocuk, İki farklı Kanguru

Merhaba…ben iki çocuğumda da farklı taşıyıcılar kullandım.Kızımda Manduca kanguru kullandım ve çok memnun kaldım. Çok işlevli ve sağlambir taşıyıcıydı. Hatta bizden sonra abimin iki oğlu da kullandı ve halasapasağlam JOğlum doğduğunda kuzenim Almanya’dan bir taşıma şalı getirdi. Yanlışhatırlamıyorsam Moby Wrap olması gerekiyor. Onlarca farklı bağlama şekliyapabiliyorsunuz. Doğumdan itibaren 3-4 yaşına kadar kullanılabiliyor.Kesinlikle çok eğlenceli ve pratik. Herkese tavsiye ederim! J

4. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
Kanguru deyip geçmeyin derim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoğurt deyip geçmeyin

Yoğurt deyip geçmeyin

Mikrop denince, insanın aklına hep çeşitli hastalıklar gelir. Oysa, her mikrop hastalık yapmaz; yani mikropların da aynı kolesterol gibi iyisi de var, kötüsü de... Mesela; sindirim sistemimizde bizimle birlikte 500’den fazla farklı mikrop yaşamaktadır. Bunlardan bazılarının hastalık yapıcı etkileri vardır, yani zararlı mikroplardır, fakat bazıları ise vücudumuzun yararına çalışırlar, yani...
  2. Çay deyip de geçmeyin!

Çay deyip de geçmeyin!

Çay deyip de geçmeyin! Yaşlı bir hanım, Türklerin çayı neden bu kadar çok sevdiklerini şöyle anlatmış; Çayın alt demliği, suyun devamlı kaynayıp durduğu kap, evin kaynanasıdır. Üst, küçük demlik evdeki gelindir. Alt demlik kaynadıkça o olgunlaşır, demlenir. Gelinin kocası ise bardaktır. Biraz gelin doldurur, biraz da kocanın anası. Çocuklar çayın şekerleridir. Tat verirler. Görümce ise...
  3. Kozmetik deyip geçmeyin

Kozmetik deyip geçmeyin

Kozmetik deyip geçmeyin Herşeyde olduğu gibi kozmetik ürün alırken de dikkat edilemesi gereken birçok nokta var. Ucuz diye edindiğin ürünler daha sonra çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmana neden olabilir. Kozmetik ürün alırken dikkat etmen gereken birkaç önemli nokta; · Ürünün içeriğine dikkat edin. · Bitkisel içerikli doğal ürünler almaya dikkat edin. ·...
  4. Baş ağrısı deyip geçmeyin!!!

Baş ağrısı deyip geçmeyin!!!

slm melekler , şimdi sizlere beni çok üzen bir olayı anlatayım. :almi:çocukluk yıllarımdan beri tanıdığım bi komşumuz var.bu komşumuz arasıra baş ağrısı çekerdi ,bu ağrıları önemsemiyordu ağrı kesici yada alkol içerek geçiştiriyordu.sebebleri günlük hayatta yaşadığı stres ,aile içi sıkıntılar,mesleki sıkıntılar (inşaat ustasıydı),hayat şartlarından mı ihmalden mi hiç doktora...

Sayfayı Paylaş