gebe
  1. symbolic_beauty

symbolic_beauty Forum Okuru

Kapağı kaybolan Eyeliner Kullanılabilir Mi?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında symbolic_beauty tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, Yeni aldığım ve bir kaç kez kullandıktan sonra kapağı kaybolan Loreal Super Slim Eyeliner'ımı ucundaki fırça kuruduğu için kullanamıyorum. Yapabileceğim bir şey geliyor mu aklınıza? Hani bir yağa batırıp fırçayı yumuşatmak gibi mesela. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Tekrar onca parayı vermek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler!

Kapağı kaybolan Eyeliner Kullanılabilir Mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç Facebook Kapak Fotoğrafları ister misiniz melekler

İlginç Facebook Kapak Fotoğrafları ister misiniz melekler

En Güzel Facebook Kapak Fotoğrafları Facebook İlginç Kapak Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere Facebook resim silme konusunda bilgiler aktarmıştık. Şimdi de sizler için ilginç Facebook kapak fotoğrafları sunuyor ve Facebook kapak fotoğrafı ilginç resimler isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.
  2. Facebookta Kullanılan Kapak Resimleri Gizlenebilir mi ?

Facebookta Kullanılan Kapak Resimleri Gizlenebilir mi ?

Bu konu; facebook kapak resimleri gizlenir mi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook hayatımıza bir girdi , pir girdi . En çok kullanıcıya sahip olan facebook sosyal paylaşım ağlarında kullandığımız kapak resimlerinin gizlenip gizlenmediği hakkında gelen sorular üzerine, bilgi vermek istiyoruz sizlere.. Facebook zaman tüneliyle birlikte hayatımıza giren 850 px 315...
  3. mavi kapak kampanyası bitti mi

mavi kapak kampanyası bitti mi

Bir arkadaşımdan mavi kapak kampanyasının bittiğini duydum.Doğru mu ? Bir poşete yakın biriktirmiştim ve bir türlü verememiştim, şimdi onlar ziyan mı olacak ? :(
  4. Süt izni toplu olarak kullanılabilir mi?

Süt izni toplu olarak kullanılabilir mi?

süt izni toplu kullanımı,kadın işçi süt iznini toplu olarak kullanabilir mi,süt izni toplu olarak kaç gün,süt izni torba yasa,süt iznini toplu kullanma torba yasa 2014,torba yasa 2014 ile süt izni ve doğum izni değişti,yeni süt izni torba yasada kaç gün Torba Yasayla Doğum ve Süt İzni konusunda bir takım değişiklikler getirilmiştir. buna göre hamilelerin doğum izni ne kadardır , ne...
  5. Ovulasyon Testi hamilelikten korunma için de kullanılabilir mi ?

Ovulasyon Testi hamilelikten korunma için de kullanılabilir mi ?

ovülasyon testi nedir,ovülasyon testi nasıl yapılır,tükürükten ovülasyon testi,idrardan ovülasyon testi,ovülasyon testi hakkında bilgiler İDRARLA YAPILAN OVULASYON TESTİ Döllenmenin gerçekleşmesi için, cinsel ilişkinin zamanlanması son derece büyük önem taşır. Çünkü, yumurtanın ömrü kesin olarak sadece 24 saat; spermin kadın vücudunda canlı kalabildiği süre ise en fazla yaklaşık olarak...

Sayfayı Paylaş